TOM TOM Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.588
Постоји источна Европа и карта Србије је коректна.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
@ neshagbgd speedcameras ova treca metoda meni nece da radi. Napominjem da nisam koristio "original" vec sam menjao i ubacivao nase kao kod poljske met. i nece.

Da li je nekome uspelo?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.025
Daj mi upustvo kako i sta si uradio i posalji mi sve fajlove na PM.
Mozda ti je zabunu unijelo ono iz uputstva oko kopiranja foldera 01 02 03.
I meni se to prvi puta desilo ali...
Znaci sadrzaj foldera 01 se kopira u folder gdje su mape. Zatim sadrzaj foldera 02 i na kraju sadrzaj foldera 03 postujuci ona uputstva.
Nadam se da je sada jasnije.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
@nenadsenn
Negde si se presao. Proveri, pa javi.
S
liku koju si postavio nema veze sa kamerama iz posta #71. Je li tako ili ne?

@neshagbgd
U fajlovima iz posta #71 NEMA kamera za Srbiju. Pa sta ti onda radi SVE?
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.025
@nenadsenn
S
liku koju si postavio nema veze sa kamerama iz posta #71. Je li tako ili ne?
Ja sam instalisao upravo ono iz #71. I tu imas u folderu 01 i Readme.txt, kojeg sam ja nazvao uputstvo po kojem sam uradio instalaciju.
A slika je moja poslije instalacije kada sam pustio demo rutu.
Pokusao sam da ti posaljem PP ali nesto nece.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
@nenadsenn
Sad mi je jasno. Ti si sve pomesao. Ikone su moje i nema ih #71 jer su njihove (zvanicne) kamere sa drugim ikonama.
Znaci rade ti kamere od ranije koje si instalirao. Zato ove ne mozes ni proveravati. Treba da obrises sve ranije fajlove pa tek onda da probas ove iz #71 posta.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.025
@nenadsenn
Sad mi je jasno. Ti si sve pomesao. Ikone su moje i nema ih #71 jer su njihove (zvanicne) kamere sa drugim ikonama.
Znaci rade ti kamere od ranije koje si instalirao. Zato ove ne mozes ni proveravati. Treba da obrises sve ranije fajlove pa tek onda da probas ove iz #71 posta.

Ovako - 2014 02 10 Speed Camera Sounds World Android - iz #71 kod mene radi. A kamere su naravno od prije mislim tvoje iz #51.
 
Natrag
Top