TOM TOM Navigacija

Učlanjen(a)
21.10.2011
Poruka
5
Kakve M$ ima veze sa TT navcore-om??? To je samo TT tako udesio, slično kao i Android sa isključivim MTP pristupom.
Jedino što nije hteo da plati M$-u da novi sistem bude vidljiv u Win-u.
Problem je drugi:
- koliko je meni poznato, ta serija START modela, ne može da se pečuje. Mogu samo da se legalno kupe mape kroz MyDrive.
Kakve M$ ima veze sa TT navcore-om??? To je samo TT tako udesio, slično kao i Android sa isključivim MTP pristupom.
Jedino što nije hteo da plati M$-u da novi sistem bude vidljiv u Win-u.
Problem je drugi:
- koliko je meni poznato, ta serija START modela, ne može da se pečuje. Mogu samo da se legalno kupe mape kroz MyDrive.
-pokusao sam na sd ubaciti mapu i aktivirati fast active i uredno odradi update meta i patch maps ali kod patch navcore izbaci sledeci text-FAST ACTIVE HAVE FOUND POTENTIAL DRIVE/S/.ENTER YOU TT DEVICE/SD CARD DRIVE LETTER i tu trazi da nesto upisem a ne znam sta
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Kakve M$ ima veze sa TT navcore-om??? To je samo TT tako udesio, slično kao i Android sa isključivim MTP pristupom.
Jedino što nije hteo da plati M$-u da novi sistem bude vidljiv u Win-u.
Problem je drugi:
- koliko je meni poznato, ta serija START modela, ne može da se pečuje. Mogu samo da se legalno kupe mape kroz MyDrive.
Znam i ja da nema nikakve..
Da je TT imao namjeru da to tako udesi ne bi se tužakao sa microsoftom radi korištenja FAT fajl sistema na Linux platformama,nego bi odmah sistem fajlova bazirao na linuxu
 
Učlanjen(a)
21.10.2011
Poruka
5
pokusao sam ubaciti mape na sd i proci fast active i odradi tocki 1i 2 ali kod patch navcore izbaci poruku FAST ACTIVE HAVE FOUND POTENTIALDRIVE/S/.ENTER YOU TT DEVICE/SD CARD DRIVE LETTER i tu trazi da nesto upisem a ne znam sta
 
Učlanjen(a)
26.09.2013
Poruka
7
Kako je opet nešto apdejtovano od strane TT-a, instalacija prethodne apk ne funkcioniše. Skinuo sam poslednje izdanje sa DFoX sajta, ovde ga prilažem, uz uputstvo.

1) Instalirajte aplikaciju sa Google Play prodavnice. <-- OVO PRVO!!!
2) Pokrenite, sačekajte da se pojavi dijalog za skidanje mapa, zatvorite. <-- NE PREUZIMAJTE NIŠTA
3) Deinstalirajte TT GO iz Menadžera aplikacija. <--ISKLJUČIVO, NE DEINSTALIRAJTE iz Google Store-a!
Ne koristite ni 3rd party deinstalere, samo ono što ste dobili uz sistem telefona/tableta.
4) Instalirajte Tomtom Patched apk, NE POKREĆITE <- SADA OVO :)
Skinite arhivu sa apk fajlom sa sledećeg linka:
***Hidden content cannot be quoted.***
5) Kopirajte obb datoteku u internu memoriju uređaja -> SDCard\Android\obb\com.tomtom.gplay.navapp\
to jest, možete direktno da skinete obb arhivu sa sledećeg linka i ceo folder stavite u SDCard\Android\
***Hidden content cannot be quoted.***
6) Restartujte uređaj

Sada možete da skidate svoje karte i glasove.

Lozinka za content.db u root folder ... preuzeta sa ovog izdanja je: "DeltaFoX"

Tnx to Defcon_X :)



Veliko hvala i pozdrav svima sa foruma .Imam dva pitanja
1- molim da se pojasni
5) pominje se INTERNA memorija i SDCard ? (stavio sam obb na dodatnu memorisku karticu i app u root dodatne memoriske kartice i po odlicnom uputstvu instalirao i radi, pa pitanje postavljam da se izbegne zabuna za druge clanove i da meni bude sve jasno.

2- ne mogu da nadjem POI za TOMTOM a voleo bih pa ako moze pomoc.

Napomena :Imao sam TOMTOM za android od pre nekoliko godina otprilike iz vremena kada se pojavio i mogu reci da je ovaj sada JAKO poboljsan sto se interfejsa tice (jedino POI kvari utisak) inace odlicno.
HVALA i pozdrav svima
TESHA Mladenovac
 
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
8
Pitanje dali postoji go mobile TomTom Europe TRUCK
i gde je mogu skinuti, ili ovu novu verziju istaliranu nadograditi.

Hvala unapred.
 
Natrag
Top