Tko su điberi ?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Prva asocijacija - Sasa Popovic ali i veci deo muske populacije sa "ruzicaste televizije".
Takodje asocira na osobe za koje preko noci iz opanaka "ulete" u cizme...
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
jooj meni odmah asocijacija na lika koji pevusi nekog okorelog narodnjaka..usput zna i da pljune..heeeeee..siri se kad hoda..hehhhhe...e da,mislim da mnogi dziberi voze zatamljen autosmile3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
jooj meni odmah asocijacija na lika koji pevusi nekog okorelog narodnjaka..usput zna i da pljune..heeeeee..siri se kad hoda..hehhhhe...e da,mislim da mnogi dziberi voze zatamljen autosmile3

Šta to znači "okoreli narodnjaci", da je narodna muzika loša heeee ::dntknw: :) :boast: :bad:

Zabranjena su zatamnjena stakla, nije više kao nekad. Sad ih mogu koristiti samo visoki predstavnici vlasti ali oni su džiberi i bez toga yes3
A pa mora čovek da se širi, ako puno vežba ili mu karakter tako nalaže...ne može se protiv svoje prirode tommy
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
pa vezbaju,jeste..to ono,hiljade sklekova,hiljade trbusnjaka:)..heeeeeee...to je neki poseban,dziberski korak,iz ramena..hehehheeeeeee...e sad..nisam ja bas protiv narodnjaka..postujem ja tu legendeyes3..ali to specificno pevusenje,kad na primer sa devojkom prolazi,a jace od njega..to je praavo dziberski...heeeeeeeeee...a zatamljena stakla...a nee,vole oni da budu kao jos u 90 tim,zatamljena stakla,devojcice u mraku..heheheh,,pa kad prodju pa teatralno otvaraju prozor..mislim dziberski..heeeeeeeeeeeeee:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne znam...priča se...Ko peva zlo ne misli :)
A devojčice vole pažnju, neku melodiju...kroz pesmicu ili zvižduk, da im se stavi do znanja da su primećene yes3
A i šta fali mraku, neki ga se plaše neki ga priželjkuju...sve to dođe na svoje :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
kapiram ja da je dziberima supersmile3..samo meni nije sa njima:roll:
 
Natrag
Top