Tko su điberi ?

Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Pozdrav

Evo pala mi je na pamet neka glupost pa reko da vidim šta će te vi reći na to, tko su điberi ?

Nekad znam u društvu čuti da kažu vidi onog đibera i sl :-D

Evo pišite šta mislite o tome i kakvu predstavu imate o điberima.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Nemam nikakvu ali ocu da saznam ko su oni.Pridruzujem se pitanju
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Misliš na džibera........
Evo šta je ''džiber''...


Džiber...kako to džiberski zvuči. On je završeni ili nezavršeni srednjoškolac, večiti maturant ili planira da ''nešto upiše'' ili da nešto drugo sa ortakom ''započne''. On nit' izgleda, nit' ima, nit' se trudi. Žgoljav je, ružan, seljak, dekintiran i totalno neambiciozan. On predstavlja nekih 96,3% srbijanskih dvadesetogodišnjaka. Međutim, Džiber se ističe po jednoj bitnoj karakteristici - on misli da je Sve. Džiber smatra da je : najlepši, najduhovitiji, najpametniji i najbolji baja. Vrhunac njegovih dnevnih aktivnosti uključuje blejanje u kladionici, gledanje fudbala i odlazak na tehno žurku. Čini se da u nekoj većoj gužvi potpuno dominiraju Oni - originalni srbijanski Džiberi.
S obzirom na to da je Džiber - dno dna koje za se misli da je najveća faca, tražimo mu i takvu zakrpu. Dno dna koje misli da je najveća faca u ženskoj varijanti, javlja se u vidu PPSC - iliti ''ona stvar'' po svaku cenu. Ima šesnaest godina i ''uči'' za metaloglodača. Ima ravnu, plavu, ispeglanu kosu, napućene roze usne i večito gole batake. PPSC svoju ''firmiranu'', tesnu odeću nabavlja iskljucivo na buvljaku, nokte stavlja kod komšinice Suze, i vodi računa da se u svakom trenutku dana i noći svi njeni fizički atributi vrlo lako uoče. Uveče, Riba po svaku cenu izlazi i izoštrava svoje čulo prepoznavanja Džibera. No, ne čeka ga dugo. I jednih i drugih ima kao pleve, i ove dve sorte u tolikoj meri vladaju našim ulicama i našim životima, da mi ozbiljno verujemo da ih nikada nećemo pobediti. Kad poludimo, možemo samo da im se pridružimo.


Izvor: Vukajlija
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Sorry na gramatičkoj greški.
Hvala na objašnjenju.

Možda ima još neko neku predstavu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Hahahah mislio si na dzibera hahaa ja mislio djiberi reko ko su oni.Znao sam ko su dziberi.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Čekajte, prvo ovako

džibra

Najjeftinija vrsta rakijčine,vrlo loše spravljena,kvaliteta ne nula već -50!Usled prevelike unete količine,dotična ispičutura momentalno pobrljavi,a može doći i do slepila.Ekvivalent joj je ''Morava'' ili ''Drina'' od cigara.Zbog svog brutalnog sastava biće mnogo zdravije i korisnije upotrebiti je za dezinfekciju kvaka i telefonskih slušalica ili ribanje WC šolje.Ukoliko se grejete na drva,odlična je za raspaljivanje vatre(oprezno sa doziranjem)!U narodu je poznata kao ''brlja''.

(vukajlija)


Kakva rakija takva i osoba :)

Bez mnogo kvaliteta, nekad i namazana sa svim i svačim ali sve ukupno ostavlja loš utisak. Uglavnom spremna da prevari prijatelja a da se ne osvrne. Osoba koja često ima svoj sistem vrednosti koji se razlikuje od poznanika, na njihovu štetu yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Svejedno da li su sa đ ili dž namirišem ih na kilometar!:( A volela bih da ne znam takve!yes3
Dum i Death su detaljno obrazložili. Svaka čast!:yea:
Ali, kako ozbiljnost pitanja nameće određenu odgovornost,
volela bih da nam svoju definiciju iznesu Medo, Rekontra i Vuk!:D
To bi baš volela da vidim! :lol:;)
 
Natrag
Top