Tko su "bogovi" ovoga svijeta?

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
'bogovi' ovoga svijeta - tko su?

Pogledajte prilog 140640

Nazvani su "Klub Dobrih" i oni žele spasiti svijet

On je najelitniji klub u svijetu. Obični ljudi se ne trebaju prijavljivati, točnije, ne postoji način da se zatraži pristup tome klubu. Jednostavno morate biti vrlo, vrlo bogati i vrlo, vrlo darežljivi. Na globalnoj razini.

Ovo je "Klub Dobrih", a ime je dodijeljeno jednoj majušnoj globalnoj eliti milijardera filantropa koji su nedavno održali svoj prvi i vrlo tajni sasatanak u srcu New Yorka.

Imena nekih članova poznate su osobe: Bill Gates, George Soros, Warren Buffett, Oprah Winfrey, David Rockefeller and Ted Turner.

Sastanak su sazvali Gate, Buffet i Rockefeller a održan je kao odgovor na globalnu ekonomsku krizu i brojne zdravstvene i ekološke krizekoje muče svijet. Bio je to, na neki način, sastanak za spas svijeta.
-------------------
Gore je tekst dijela članka iz The Guardian-a, star 12 godina (31. svibanj 2009.) Primjetimo neke interesantne stvari.

1. Najelitniji klub u svijetu (Evanđelje uči da kraljevstvo Božje pripada malenima - neelitnima)

2. Oni su samoprozvani "Klub Dobrih" (Evanđelje uči da je samo Bog Dobar - Jedan je samo dobar!, dakle, oni su "samoproglašeni 'bogovi'" - "Klub 'bogova'"

3. "Inicijacijski sastanak" održali su "vrlo tajno". (Evanđelje uči da oni koji su svBožji svjetiljku ne užižu da je pokriju posudom, nego je stavljaju na svijećnjak da svi vide svjetlost.

Nema dvojbe, ovi nisu ostali samo na tome da su se nazvali 'bogovima', ovi stvarno misle da su 'bogovi' i ovi se stvarno ponašaju kao da su 'bogovi'. Oni su se umješali upravo u ono što je Stvoritelj ostavio samo sebi kao jedinstveno i univerzalno pravo. Evo što bi htjeli i 'bogovi' ovoga svijeta:

- Oni bi htjeli određivati koliko kisika će moći udahnuti ljudi na zemlji, jer su se uplašili da bi oni mogli ostati bez kisika. :)

- Oni bi htjeli određivati koliko će se djece rađati, jer tvrde da ljudi svojim disanjem zagađuju zemlju, a po njima zemlja nije "ničija prćija", nego "njihova očevina".

- Oni bi htjeli određivati tko može i u kolikom opsegu putovati. Nije znanstvena fantastika, već postoje "Covid-putovnice".

Nastavit ćemo ovu priču, samo da ovdje još dodam kako se "bogovi ovoga svijeta" regrutiraju iz "protestantsko-židovsko-masonske" kaljuže.

Još samo ilustracija "Kluba dobrih", 'bogova' ovoga svijeta, evo većine dolje na fotografiji.
Odlicna tema,
sigurno je da su i oni bogovi ovog sveta,ali nisu jedini....
Jedini pravi Bog je Jehova ,prema
CRO Isaiah 43:10 Jer vi ste mi svjedoci«, riječ je Jahvina, »i moje sluge koje sam izabrao, da biste znali i vjerovali i uvidjeli da sam to ja. Prije mene nijedan bog nije bio načinjen i neće poslije mene biti. (Isa. 43:10 CRO) Dakle Jehova je jedini pravi Bog,ali titulu Boga on je dao samo Mojsiju i Isusu.
3 Mojsijeva, glava 26
1 Nemojte graditi sebi idola ni likova rezanih, niti stupova podižite, ni kamena sa slikama mećite u svojoj zemlji da mu se klanjate; jer sam ja Gospod Bog vaš.
1 Dnevnika, glava 16
25 Jer je velik Gospod i valja Ga hvaliti veoma; strašniji je od svih bogova.
26 Jer su svi Bogovi u naroda ništa; a Gospod je nebesa stvorio.
Sudije, glava 10
14 Idite i vičite one bogove koje ste izabrali, neka vas oni izbave u nevolji vašoj.

CRO 1 John 5:21 Dječice, klonite se idola!
CRO Matthew 6:24 »Nitko ne može služiti dvojici gospodara. Ili će jednoga mrziti, a drugoga ljubiti; ili će uz jednoga prianjati, a drugoga prezirati. Ne možete služiti Bogu i bogatstvu.« dakle i bogatstvo moze da bude Bog,a ne samo idoli i ljudi.
Filipljanima, glava 3
19 Kojima je svršetak pogibao, kojima je Bog trbuh, i slava u sramu njihovom, koji zemaljski misle.
Isaija, glava 44
14 Seče sebi kedre, i uzima česevinu i hrast ili šta je najčvršće među drvećem šumskim; sadi jasen, i od dažda raste.
15 I biva čoveku za oganj, i uzme ga, te se greje; upali ga, te peče hleb; i još gradi od njega boga i klanja mu se; gradi od njega lik rezan, i pada na kolena pred njim.
16 Polovinu loži na oganj, uz polovinu jede meso ispekavši pečenje, i biva sit, i greje se i govori: Aha, ogrejah se, videh oganj.
17 A od ostatka gradi boga, rezan lik svoj, pada pred njim na kolena i klanja se, i moli mu se i govori: Izbavi me, jer si ti bog moj.
2 Korincanima, glava 4
4 U kojima bog sveta ovog oslepi razume nevernika, da im ne zasvetli videlo jevanđelja slave Hristove, koji je obličje Boga, koji se ne vidi.
NW:4 неверницима којима је бог овог света заслепио ум, да до њих не продре светлост славне добре вести о Христу, који је Божја слика.
Psalam 82
6 Rekoh: Bogovi ste, i sinovi Višnjeg svi.
7 Ali ćete kao ljudi pomreti, i kao svaki knez pašćete."
1 Korincanima, glava 8
5 Jer ako i ima koji se bogovi zovu, ili na nebu ili na zemlji, kao što ima mnogo bogova i mnogo gospoda:
6 Ali mi imamo samo jednog Boga Oca, od kog je sve, i mi u Njemu, i jednog Gospoda Isusa Hrista, kroz kog je sve, i mi kroza Nj.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Ti si uzas, samo toliko cu reci! Ne vredi pricati! Predlazem ti da sliku Bill Gates-a, uramis i okacis iznad kreveta!

Uz sliku Gatesa mogao bi staviti i sliku još jednog 'tipa', jer:

Afera Gates: Supruga Melinda nije više mogla trpjeti sastanke s pedofilom Epsteinom?

Melinda Gates angažirala je odvjetnike za razvode 2019. nakon što je javnost saznala za veze koje je njezin suprug imao s pokojnim pedofilom i zlostavljačem Jeffreyjem Epsteinom. Na Epsteinov ‘otok razvrata’ dolazili su, prema riječima svjedoka, i bivši predsjednik SAD-a Bill Clinton, a Epsteina se povezuje i bivšom državnom tajnicom SAD-a Hillary Clinton.

Osim toga u pitanje je bio čini se i preljubnički život: Bill Gates je na posao dolazio u Mercedesu, a onda bi se u zlatnosmeđem Porscheu, koji mu je dovozio pomoćnik, išao nalaziti s drugim ženama.

A evo i četiri slikice za Jovana fejk-čekera da ima za svaki zid u svojoj sobi.

1623486941581.png
 
Natrag
Top