Tko su "bogovi" ovoga svijeta?

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346

Filantropska slika Billa Gatesa gubi sjaj nakon što su novinari počeli kopati po magnatovoj prošlosti nakon najave razvoda sa suprugom Melindom.

Nedavno se ispostavilo da je Bill Gates, legendarni osnivač Microsofta, imao vezu sa zaposlenicom i navodno je “progonio” nekoliko žena u Microsoftu i zakladi Bill i Melinda Gates, dugo nakon što se oženio.

Ipak, Billovi odnosi s osuđenim seksualnim prijestupnikom Jeffreyem Epsteinom očito su postali posljednja kap za njegovu suprugu. U jesen 2019., nekoliko mjeseci nakon što je pedofilski financijer pronađen mrtav u svojoj zatvorskoj ćeliji na Manhattanu, The New York Times objavio je izvještaj koji otkriva dublje veze između Gatesa i Epsteina. Prema Vanity Fairu, Melinda je započela razgovor s odvjetnicima za razvode u vrijeme kad je priča izašla.

Mogli bismo se zapitati zašto je Bill Gates zatvorio oči pred Epsteinovom reputacijom, napominje Charles Ortel, analitičar s Wall Streeta i istraživački novinar.

“Ljudi manje bogati od Billa Gatesa obično su vrlo oprezni u njegovanju odnosa s autsajderima”, kaže on. “Štoviše, donedavno se smatralo da je Bill Gates posebno mudar i financijski spretan. Dakle, posebno je čudno da bi Gates godinama provodio dragocjeno vrijeme s nekim poput Jeffreyja Epsteina, ostavljajući po strani poznate Epsteinove kriminalne sklonosti. U najmanju ruku, druženje s Epsteinom, posebno nakon njegovog puštanja iz zatvora, pokazuje izuzetno lošu prosudbu Billa Gatesa.”

Daily Beast sugerirao je 18. svibnja da je Gates zatvorio oči pred osuđujućom presudom za seksualne zločine Jeffreyja Epsteina, očito jer je želio da mu dobro povezani financijer pomogne u osiguranju Nobelove nagrade za mir.

“Mislio je [Gates] da će mu Jeffrey moći pomoći, da će znati prave ljude ili nekakav način pomoći, kako bi mogao dobiti Nobelovu nagradu za mir, što Bill želi više od svega u svijetu”, rekao je bivši zaposlenik Zaklade Gates, a citirao ga je medij. “Mislim da je na kraju bio razočaran što nije uspjelo.”

Suradnja sa zakladom Clinton

Postoji još jedan problem koji bi mogao dodatno nagristi Gatesov imidž, naglašava Ortel, pozivajući se na suradnju filantropa sa zakladom Clinton. Ideja Clintonovih nikada nije bila pravilno organizirana i njome se nije upravljalo, prema analitičaru, koji već nekoliko godina istražuje navodnu prijevaru Clintonove zaklade.

Analitičar s Wall Streeta nije jedini privatni istražitelj koji dovodi u pitanje rad zaklade: zviždači Lawrence W. Doyle i John F. Moynihan tvrde da je Clintonova zaklada zloupotrijebila dobrotvornu zaštitu oslobođenu poreza i duguje porez između 400 milijuna i 2,5 milijarde dolara. To baca sjenu na zakladu Billa i Melinde Gates, koja je usmjerila preko 25 milijuna dolara u dobrotvornu mrežu Clintonovih.
-------------------------------
Dakle, riječ je čovjeku koji je patološki pohlepan. Jedino je teško reći koja mu je pohlepa monstruoznija - pohlepa za čašću ili pohlepa za novcem. Tipični simptomi "bogova gmizavaca", ali, nažalost, baš ti "bogovi gmizavci" u 21. stoljeću imaju najviše klanjatelja. Evo vam Jovana ovdje, zaluđen "bogom gmizavcem Billom".
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je slicni podatak iz videa o ritualu 9 kruga, gde se cini mi se kaze da su lesevi dece koja su zrtvovana u ovom satanistickom kanibalistickom obredu odnoseni i zakopavani.

Inace, da bi neko postao papa - mora predhodno da ucestvuje ili da je ucestvovao u ovom obredu.

Bivsi papa Jovan Pavle 2 je ucestvovao u ovoj aferi kidnapovanja dece, i bio je 70 - ih godina pod prismotrom CIA.

I ovaj sadasnji papa je ucestvovao u ovom obredu, kao i neki svestenici i kardinali i u proslosti i danas.
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
To je slicni podatak iz videa o ritualu 9 kruga, gde se cini mi se kaze da su lesevi dece koja su zrtvovana u ovom satanistickom kanibalistickom obredu odnoseni i zakopavani.

Inace, da bi neko postao papa - mora predhodno da ucestvuje ili da je ucestvovao u ovom obredu.

Bivsi papa Jovan Pavle 2 je ucestvovao u ovoj aferi kidnapovanja dece, i bio je 70 - ih godina pod prismotrom CIA.

I ovaj sadasnji papa je ucestvovao u ovom obredu, kao i neki svestenici i kardinali i u proslosti i danas.
Propovijed, koju bi trebali čuti svi ljudi ovoga svijeta , a posebno ti Laki , jer si izgubljena ovca !.




Otkupitelju svjeta dođi u naša srca , naše su usne zašivene konopima laži
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Otkupitelju svjeta dođi u naša srca , naše su usne zašivene konopima laži

Sami smo sebi zašili te konope...

Sami

 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
To je slicni podatak iz videa o ritualu 9 kruga, gde se cini mi se kaze da su lesevi dece koja su zrtvovana u ovom satanistickom kanibalistickom obredu odnoseni i zakopavani.

Inace, da bi neko postao papa - mora predhodno da ucestvuje ili da je ucestvovao u ovom obredu.

Bivsi papa Jovan Pavle 2 je ucestvovao u ovoj aferi kidnapovanja dece, i bio je 70 - ih godina pod prismotrom CIA.

I ovaj sadasnji papa je ucestvovao u ovom obredu, kao i neki svestenici i kardinali i u proslosti i danas.
A ja sam te lijepo i najdobronamjernije upozoravao da će te "duh proroštva" otjerati u ludilo. I je, evo vidimo.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Samo sam prokomentarisao Tripov komentar, cinjenice koje se danas razotkrivaju u svetu.

Nisam ja te cinjenice sam kreirao.

Dakle, vase optuzbe su upucene na pogresnu adresu.
 
Natrag
Top