Titlovi

Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
8
Pozdrav! Reci te mi naziv programa koji moze da mi sam podesi titl filma (da ne kasni) .
HVALA! :stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Možeš to podesiti i u gom player-u!!!! Pokreni playeer, desni klik subtitles i pri dnu imaš pomjeranja za po 0,5 sec ili alt+E i imaš dvije strelice lijevo-desno za pomjeranje titlova!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Subtitle workshop odlican program za pravljenje i podesavanje titlova:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
subtitle workshop definitivno ,stim sto moras sam podesiti pocetak i kraj titla,zato preporucujem da uvek pogledas koliko frejmova ima film,25 ili 29,7 pre nego sto skines prevod
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
15
Subtitle workshop-edit-timings-adjust-podesis pocetak i kraj-Save As i gotovo. Mislim da je nebitno koliko fremova ima titl u stvari nikada nisam obracao paznju na to i uvek sam usaglasio titlove.
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
14
BS player. ctrl + desna strelica i ubrzavaš prevod. kod ovog programa mi se sviđa što automatski pronalazi titlove
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Slazem se sa svima dosad: mozes to podesiti i u nekim playerima kao sto su BS Player i GOM Player, a za uredjivanje titlova ja koristim Subtitle Edit - mozes pomaknuti prvi titl za odredjeno vrijeme i svi ostali redovi ce ti biti jednako tako pomaknuti... meni je odlican
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Mozes u MV2 plejeru da stelujes titlove ako kasne ili zure. Pustis film i prevuces titl pa onda: desni klik na film- Subtitles 1/ TTS- Subtitle Properties. Sada ce ti se pojaviti prozorce sa lenjirom koji mozes da pomeras u dva smera. Ako ti titlovi zure, pomeras ga u plus, a ako ti kasne, u minus.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2012
Poruka
60
Mozes da korisis sve ove programe koje su ti do sad preporucili ali mislim da ti je najbolje subtitle workshop tako da se na njega fokusiraj i neces imati problema ;)
 
Natrag
Top