Tipovi

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ovde predložite neki fix i naravno, obrazložite zašto mislite da će to biti dobitna brojka na tiketu yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Kvalifikacije za LŠ : FK Mogren vs FC Copenhagen 4+ @ 2.8

Datum: 22-07-2009 ; 20:30h

Mogren je odigrao jednu prilicno bednu utakmicu u Kopenhagenu pre nedelju dana , izgubili su sa 6:0 gotovo pregazeni u svakom aspektu igre. Jedino sto su stekli je iskustvo u igranju evropskih utakmica.Danas igraju revans mec protiv Copenhagena kod kuce i ne verujem da ce ista biti drugacije , malo ce im biti lakse pred domacom publikom koja vise dolazi da vidi Copenhagen nego svoje pulene ali nema veze i to se racuna.Ja mislim da bez 3 gola u svojoj mrezi Mogren nece proci, tu mozda i daju neki pocasni.

FT: 0:6 :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Kvalifikacije za Ligu Evrope : Galatasaray vs Tobol 4+ @ 2.3

Datum: 23-07-2009 ; Početak: 20:00h


Galatasaray je odigrao jednu prilicno losu utakmicu u gostima protiv Tobola, i ne ocekujem da bi sada kod kuce trebali da ih pregaze , ali to je vrlo moguc scenario, ali isto tako da bude puno golova na obe strane.Lavovi iz Turske su odlicna ekipa i trebali bi to vec jednom da pokazu, da malo zaplase i Tobol ali i svoje buduce protivnike.Trener Frank Rijkaard se nije bas najbolje snasao u prvom zvanincnom mecu na klupi Galatasaraya, i zabelezio slabasan remi u Kazahstanu. Sada se nada da njegovi igraci nece zakazati kao u proslom mecu i dopustiti ranu prednost Tobola. Zbog crvenog kartona u prvom mecu za Lavove nece igrati Alperslan Erdem . Jedini strelac u Kazahstanu je bio Milan Baros u 58' minutu , ali mislim da ce u ovom mecu prosto resetati golmana Tobola, ako uspeju da zaustave napade tima iz Kazahstana , bice im vrlo lako da okoncaju ovaj dvomec u svoju korist. Treba napomenuti da njima odgovara i rezultat 0:0, ali pozrtvovani Turci kao sto i jesu nece to dopustiti nego ce ici uvek na gol vise.

Iako je velika razlika izmedju ova dva tima to se iz prethodnog meca nije videlo, a moze da se desi da se ni u ovom mecu isto to ne pokaze. Ali moje misljenje uz par nedoumica je da Frank Rijkaard nece dopustiti sa svojih 11 igraca onakvo razocarenje pred svojim navijacima i priustiti im napokon jedan veci uzitak za radovanje. Moj predlog bi stoga bio 4 ili vise golova, sa solidnom kvotom.Srecno...

FT: 2:0 :(
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ti pucaš samo 4+ :D
Znaš koje je jedno od pravila Bore Čorbe za klađenje? Nikad se ne kladi na golove kad igraju potpuni favorit i autsajder ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
hehe... Volim da igram na golove i prvo poluvreme ishod :) ...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Prijateljski meč : Wolfsburg vs Mallorca

Prijateljski meč : Wolfsburg vs Mallorca 1 @ 2.2
Datum: 27-07-2009 ; Početak: 20:00h


Ekipa nemačkog Bundesligaša Volfsburga poseduje gotovo za klasu kvalitetniji tim od Majorke. Španci su prilično oslabnjeni i teško je očekivati da mogu iznenaditi Vukove, koji su prilično gladni pobeda. Početak prvenstva je sve bliže, tako da neće biti kalkulisanja i Armin Veh će na teren sigurno poslati najjači sastavu, kako bi uigrao ekipu. Samim tim, verujem da pobeda Vukova sa „Volkswagen Arene“ neće doći u pitanje.

Srecno!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Prijateljski meč : Wolfsburg vs Mallorca 1 @ 2.2
Datum: 27-07-2009 ; Početak: 20:00h


Ekipa nemačkog Bundesligaša Volfsburga poseduje gotovo za klasu kvalitetniji tim od Majorke. Španci su prilično oslabnjeni i teško je očekivati da mogu iznenaditi Vukove, koji su prilično gladni pobeda. Početak prvenstva je sve bliže, tako da neće biti kalkulisanja i Armin Veh će na teren sigurno poslati najjači sastavu, kako bi uigrao ekipu. Samim tim, verujem da pobeda Vukova sa „Volkswagen Arene“ neće doći u pitanje.

Srecno!

FT: 3:1 :) :dance2:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Nešto mi visoka kvota bila na Wolfsburg :???:

Kvalifikacije za Ligu Šampiona:
Sparta Prag - Panathinaikos 2 @ 2,15

Kolko se sećam, Panatenaikos se gadno pojačao s ciljem da parira Olimpijakosu ove godine, tako da mislim da je ovde dosta jači i ozbiljniji protivnik od Sparte. Jest da je gostujući teren, biće gusto, ali mislim da su grci bolja ekipa...

Anderlecht - Sivasspor 1 @ 1,6

Mislim da je Anderleht klasa za turke ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Danas za Ligu sampiona nema mnogo ubudjenja :)

Peace Cup : Juventus vs Seongnam 3+ @ 1.7
Datum: 28-07-2009 ; Početak: 20:30h


Juve jos uvek ulazi u formu i ocekuje se da na ovom mecu Ferrara eksperimentise malo sa sastavom, kao i sa taktikom. Juve poseduje veliki kvaliet bez obzira sto neki standardni prvotimci nece igrati na ovom mecu. Italijani ne bi trebalo da imaju puno problema na mecu protiv Korejaca, iako ce oni dati sve od sebe. tesko je verovati da ce uspeti da osramote Staru Damu pa zato ja verujem u pobedu Juventusa sto znaci da obavezno treba pokusati 3+ golova.

Srecno guy's :)
 
Natrag
Top