Tipovi

Sgo

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
63
Hakeru bolje se ne upustaj u to,moj ti je savet.Sto vise igara imas u ponudi to su ti i manje sanse da dobijes.Pa oni to i stavljaju da bi ljudi mogli da igraju tiket za 20 din.Npr ti bi igrao 1 ali je kvota mala no imas igru 1-1&3+(da ce domacin voditi na pol i pobediti na kraju ali da ce pasti i 3 gola) i naravno odigras to.Sta se dogodi-poluvreme je 0:0 a kraj 3:0 ili je pol. 1;0 a kraj 2:0.Moze to da dodje naravno ali moj savet ti je ipak da pikas ono izvorno kao nekad 1,X,2,golove 3+ ili od 0-2.Ja sam se zadnjih meseci vratio tome i mislim da je bolje.Eventualno mozes ako si siguran da odigras npr 1&t1 2+, da ce domacin pobediti i dati bar 2 gola.Za gg3+(oba tima daju bar po gol ali moraju pasti bar 3) cu ti reci samo nesto:eek:rtak je pre 2 godine cekao to na svedskoj drugoj ligi za 35 000(bi sam prisutan),pol je bilo 0:2 a kraj 0:6!O tome ti pricam....
 
Član
Učlanjen(a)
09.11.2012
Poruka
3
Analiza by OT

Durant,Kevin 28,5 OVER (Premier Kladionica)
Utah je odlična kući osim onog debakla protiv Houstona ostale su utakmice kući odigrali odlično.Bilo da je Oklahoma,San Antonio ili Miami ili bilo koja druga ekipa u Salt Lake City-u nema laganih utakmica Utah kao i Oklahoma igra up tempo sa tim da im je tranzicijska odbrana dosta loša pogotovo loše brane šut za tri poena iz tranzicije ( što Durant obožava da uzima).Pored toga pod košem je situacija dosta izjednačena sa tim da Utah ima dosta širu klupu i sa klupe kvalitetnije opcije na tim pozicijama što će im dati potrebu svježinu da se drže rezultatski sa OKC jer na vanjskim pozcijama jednostavno nemaju mnogo šanse.Egal utakmica do kraja uz vjerujem još jedan show sa 35+ poena Kevina Duranta

preuzeto sa nbaknights.com
 
Natrag
Top