Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Itekako mogu, asimptomatski, da prenose virs. Naravno, dok pričaju već kapljične infekcije izlaze, ne moraju da se zakašlju

I kad ispustis gas iz stomaka isto ispustas virus, prolazi kroz masku jer osecas miris...

O cemu mi onda pricamo?

Baci maske u smece, sta ih nosis, nisu delotvorne!

Inače, kako bi se razboljevali ljudi virusom a bili u konaktu sa nekim sa asimptomatskim slučajevima.

Ko kaze da se ljudi razboljevaju od asimptomatskih prenosioca? Dokazi naucnom studijom?

Ovo su takve budalastine da je to nenormalno!

"Asimptomatski slučajevi mogu se smatrati 'tamnom materijom' epidemije“, smatra profesor Nil Hol, direktor Instituta Erlham.

Bas," teorija crne rupe", kao analni otvor sto je..

„Ako imamo ljude koji ne znaju da su bolesni i koriste javni prevoz ili zdravstvene usluge, to će neizbežno povećati prenos virusa“, dodao je

Gde je tu dokaz da su oni uzrok zaraze?
Otkud ti znas da si bas u autobusu pokupio a ne na ulici sa zemlje?

Prema jednoj studiji objavljenoj u uglednom časopisu Nauka (Science), čak 4 od 5 slučajeva koronavirusa u Kini zarazili su ljudi koji sami nisu znali da su zaraženi. Takođe, u masovnom testiranju na Islandu 43 odsto pozitivnih nije imalo simptome bolesti u tom trenutku."

Lazu! Nije radjena nikakva naucna studija koja bi ovo potkrepila! Naucna studija se radi u strogo kontrolisanim uslovima!

Dakle, nemas nista!

Ni ja se nisam zarazio premda sam pokusavao namerno!

Trenutno na poslu dvoje imaju Covid. Cim su primetili simptome otisli su na bolovanje, asimptomatski su bili danima, i opet nema epidemije a veliki je broj radnika! Pri tom se dolazi u bliski kontakt neprestano, koristi se zajednicki pribor, i ne vodi se racuna o higijeni (vecina ne vodi)..

Po tebi, mi bi svi trebali da smo zarazeni!
Jer ovi su asimptomataski bili danima! Pogotovo ja dolazim u kontakt sa svim zaposlenima, jer moram! Mozda ima i sada asimptomatskih slicajeva, pa opet nema epidemije!

I to nije prvi put! Bilo je bar 10 slucajeva do sada, i nikad se nije prosirilo na radnom mestu, sto obara sve tvoje tvrdnje o "asimptomatskom prenosenju"!

Inace, sta ces sa kruzerom "Diamond Ross", ovaj primer pokazuje da je smrtnost ispod 0,02% sto je na nivou obicne gripe!

Zasto dramite i sirite paniku, zasto sprovodite mere kad je smrtnost na nivou obicne gripe! I to ne dokazuje samo ovaj primer, vec je tako sirom sveta..

"Ključ je u tome, ističe Gandi, što SARS-CoV-2 proizvodi mnogo viši broj čestica u gornjem delu respiratornog sistema nego drugi virusi - posebno u nosu i ustima. Odatle, naravno, virus lako odlazi u okolinu preko respiratornih kapljica (sline i pljuvačke), i to ne samo kašljanjem i kijanjem već i govorom, čak i samim disanjem, kao i fizičkim kontaktom ili kontaminiranjem površina koje drugi diraju."

Opet nijedna naucna studija koja bi ovo potkrepila! Sve sami novinski clanci i" rekla kazala"..

Ja bih dodao, da virus silazi i u digestivni trakt i odlazi u guzu, pa kada ispustas gasove kroz guzu, takodje mozes smradom da zarazis osobe oko sebe!

Ne treba se plasiti samo "izdisanja" nego i ispustanja gasova.. Jos gore je sto od toga "peku oci", pa se i kroz oci mozes zaraziti!

Pvo nije ironija, to su pisale vase novine..

Toliko neozbiljnosti i gluposti se ja u svom zivotu nisam naslusao!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Čovječe, zašto izmišljaš. Eno ti gore moj post u kojem stoji:

Profesorica epidemiologije i medicinske statistike Sarah Walker s Oxforda, koja je vodila studiju, rekla je:

"Kada se delta počela pojavljivati, prvo što nam se dogodilo je da su razine virusa porasle i sada doista ne vidimo nikakvu razliku između cijepljenih i necijepljenih kada je razina virusa u organizmu u pitanju".
Ti si zaboravio post koji sam ja postavio, isto istraživanje koje kaže da su nevakcinisani tri puta veći prenosioci.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Rezultati ukazuju na to da su cijepljeni jednako sposobni širiti virus kao i necijepljeni, no imaju nešto manje šanse da im virus uđe u organizam.

Zaboravih reci da su kod mene na poslu obe osobe koje su pozitivne na Covid, vakcinisane! :)

Naravno da jesi. Opravdavao si, to činiš i sada, ograničenje kretanja necijepljenima. Uostalom, čitaj sam što si pisao.

Svi oni opravdavaju ove mere, ogranicavanje kretanja nevakcinisanima. Jos uvek ne mogu da se nacudim zasto..

Ti si zaboravio post koji sam ja postavio, isto istraživanje koje kaže da su nevakcinisani tri puta veći prenosioci.

Kako, kada kazu da vakcinisani imaju duplo vise virusa u ustima i nosu od nevakcinisanih kada se zaraze?

Znaci vakcinisani prenose virus na duplo vise osoba a da pri tom i ne znaju da su zarazni!

Statisticki je nemoguce da nevakcinisani prenose virus vise, upravo je suprotno! (naravno ukoliko je ovo tacno a nije ni jedno ni drugo).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Tacno tako,mislim da su kod vakcinisanih malo blazi siptomi i bolovi.
Vakcinisan sam imao Covid ali sa dosta blazim simptomima nego kod drugih.

Kako znas da je bas vakcina pomogla?
I ljudi koji nisu vakcinisani imaju blage simptome, u 90% slucajeva.. Eto kod mene vecina je imala blage simptome, malo kasljucanja, neki nemaju cak ni temperaturu i za 5 dana prodje..

A smrtnost je 0.02%, to smo videli na primeru kruzera "Diamond Ross" (skolski primer), sto je na nivou obicne gripe... A to sto oni podizu brojke vestacki, to je druga prica..

I niko ne prica koliko se ljudi oporavilo, samo koliko je zarazeno i koliko je umrlo.. U 99% slucajeva ljudi prebole bez vecih problema..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.12.2016
Poruka
25
Kako znas da je bas vakcina pomogla?
I ljudi koji nisu vakcinisani imaju blage simptome, u 90% slucajeva.. Eto kod mene vecina je imala blage simptome, malo kasljucanja, neki nemaju cak ni temperaturu i za 5 dana prodje..

A smrtnost je 0.02%, to smo videli na primeru kruzera "Diamond Ross" (skolski primer), sto je na nivou obicne gripe... A to sto oni podizu brojke vestacki, to je druga prica..

I niko ne prica koliko se ljudi oporavilo, samo koliko je zarazeno i koliko je umrlo.. U 99% slucajeva ljudi prebole bez vecih problema..
Neznam to je moja predpostavka,uostalom svako je pametan za sebe i nikada nebih nekome rekao dali da se vakcinise ili ne.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Tacno tako,mislim da su kod vakcinisanih malo blazi siptomi i bolovi.

Naravno, to je potvrđeno i kroz hospitalizaciju. 80% hospitalizovanih su nevakcinsani naspram 20% vakcinsanih. Na respiratoru završi oko 95% nevakcinsisanih dok je to oko 5 do 10% vakcinisanih. Brojke govore sve.

Vakcinisan sam imao Covid ali sa dosta blazim simptomima nego kod drugih.

To je to.

Dobrodošao na forum :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ko kaze da se ljudi razboljevaju od asimptomatskih prenosioca? Dokazi naucnom studijom?

Ovo su takve budalastine da je to nenormalno!

Zašto budalaštine. Ipak postoje merne jedinice..po nečemu su pokazali da je tako. Dakle, pitani su verovatno kako su se zarazili i sa kojim ljudima su bili u kontektu posednjih dana. Tako se prave ovi zaključci koji svakako ne moraju odražavati potpuno tačno stanje ali na osnovu mnogih sličnih slučajeva pravi se takav zaključak..nije to tek tako rečeno.

Ako već tako gledaš, evo ti pokaži studije koje pokazuje da ovo nije tačno.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
"People who are fully vaccinated are highly protected against severe infection, hospitalization and death caused by the virus. New research from the U.K. released Friday also showed that double vaccinated people were three times less likely than unvaccinated people to test positive for the coronavirus. The research, led by Imperial College London, also suggested that fully vaccinated people may be less likely than unvaccinated people to pass the virus on to others." https://www.cnbc.com/2021/08/12/her...with-the-covid-delta-variant-experts-say.html

To je ovo što sam pominjao...ova studija pokazuje da su vakcinsani ipak zaštićeniji od nevakcinisanih za tri puta da obole od virsa SARS-COV2 ..samim tim i da prenesu virus.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Neznam to je moja predpostavka,uostalom svako je pametan za sebe i nikada nebih nekome rekao dali da se vakcinise ili ne.

Hvala na odgovoru..

Postujem svacije misljenje, i ko god zeli da se vakcinise ima pravo to da ucini, i ja to podrzavam. Jedino oko cega se ne slazem, to su podele na vakcinisane i nevakcinisane, i na ogranicavanje kretanja bilo kome.

Svako je duzan da cuva svoje zdravlje, jer ko sebe cuva i Bog ga cuva!

Prica u medijima - "budimo odgovorni, zastitimo bliznje" je zloupotrebljena, jer podrazumeva "nametanje" i "prisilu", cak "osudu"! Ako je ljubav u pitanju, te nekome zaista zelimo dobro, onda ga necemo prisiljavati ni na sta!

Necemo ga terati da nosi masku ili da se vakcinise..

Ne treba dakle nikom naredjivati da se vakcinise da bi mu na silu spasili zivot ili da bi se od njega zastitili, jer se bojimo da se ne zarazimo. Postoje metodi zastite od bolesti, i svaki covek je odgovoran za samog sebe i za svoje zdravlje! Nije to ni Pera ni Zika, vec je svaki covek odgovoran za svoje zdravlje.

Hvala Bogu pa imamo na raspolaganju toliko nacina da se zastitimo, da zaista nema potrebe da za bolest krivimo neku drugu osobu.. Ja cu staviti 2 maske, dvoje rukavica, obuci cu skafander ako treba, pracu ruke redovno, vakcinisacu se ako se bojim zaraze, ali necu zbog svog straha, maltretirati svog bliznjeg da i on to mora da radi, jer bi to bila prisila, a samim tim to ne bi bila ljubav sa moje strane, vec moja sebicnost, da sebe spasim..

Zato je sve ovo sto se radi pogresno..
Pre svega to nije Hriscanski, a nije moralno ni sa svetovnog aspekta..

Pozdrav.
 
Natrag
Top