taxi

Član
Učlanjen(a)
07.05.2009
Poruka
138
Ajde da vidimo koji je najbolji TAXI u našem gradu?:dntknw:
Koji najčešće koristite i šta utiče
na vaš izbor?;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
2
Takav taxi se jos nije pojavio u Beogradu a ako znate onu izreku da su konobari, advokati i taxsti najgori ljudi e ona je u nasem slucaju 100% tacna.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2009
Poruka
7
Najcesce koristim: 1) Beogradski (Poslovni) taxi, 2) Beotaxi, 3) Pink, 4) Lux, 5) Zuti. Vazno je: 1) Koriscenje taksimetra, 2) Obracun popusta, 3) Da posalju vozilo odgovarajuce velicine kad ih zamolim za to - uvek izadju u susret, 4) Mogucnost da dobijem vozilo 31.12. uvece i 15.01., i kad su znacajniji praznici.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Nacionalni taxi je onakav kakav treba da bude. Medjutim, oni ne daju nikakav popust. Po navici, kada mi zatreba, zovem Pink Taxi, oni daju 20% na cenu koja izadje na kraju voznje (mada, to uglavnom daju i drugi).

Ne volim kada me taksista smara o svojim pogledima na zivot i o svojim gledistima i problemima u toku voznje. Najvise volim kada cuti.

Da je srece, pa da ti kaze dobar dan, do vidjenja, kakvu muziku zelite da slusate i slicno...

Taksisti na autobusnoj i zeleznickoj stanici u Beogradu, najveci su kokosari i secikese. Slicno je i sa aerodromom. Ponasaju se kao lesinari. Takve treba ignorisati, pa neka propadnu.

Kada sam prinudjen odatle ici taksijem, odem do ispod starog tramvajskog mosta i stopiram neki taksi koji ide iz pravca Novog Beograda. Razlika u ceni je sigurno manja za nekih 150-200 dinara.
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
Kakav crni taxi, skoro nesto sam silom prilike ostao bez auta i 2 veceri za redom uzimam taksi od terazija do slavije!Prvo vece me izadji 550 dinara, a drugo vece 200 i nesto dinara!:???:...nisam sitnicar, ali da se razumemo to je kradja!:)
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
3
po meni najbolji je lux taxi u gradu, mozes i da porucis auto koji ti odgovara (karavan, minivan, i dr.) i svaki je klimatizovan. ;)
 
Natrag
Top