Talk show ’Luda kuća’

Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
logo%20luda%20kuca.jpg


dejan-luda-kuca.jpg


Da li gledate talk show ’Luda kuća’ na tv Košavi.

Po meni najdebilnija emisija koja se ikad prikazivala kod nas. A što se tiče voditelja reči su suvišne.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Potpuno se slazem sa tobom.U par navrata sam u toku menjanja kanala nabasala na ovu emisiju ,i reko da vidim o cemu se radi.Cudo jedno sta sve urednici pustaju da se emituje.Ako je gluma,katastrofalna je .Ako je zbilja,jos gore.Moguce da je voditelj "tatin sin"jer jedino to u neku ruku moze da bude objasnjenje zasto je emisija i on sam u njoj uopste na programu.Pitanje je kakvu gledanost ima emisija.Nadam se malu a plasim se da nije tako.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Gledao sam par puta...ne glume sigurno, što je najgore...u stvari ne zna se šta je gore...rekao bih još nešto i za kviz i za voditelja ali ne smem jer bi ispao "politički nekorektan" yes3

Ali kakvi su sve kvizovi bili na Pinku svih ovih godina, ništa ovo nije lošije... makar je slika i prilika kako ovde ljudi razmišljaju :dntknw:...
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
65
Mogu reci da debilniju i provaljeniju emisiju nisam video u skorije vreme?debilne teme kao da su emisije pravljene za one glupe amerinkace.voditelj je homic ili umisljena zvezda,mozda i jedno i drugo.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Stvarno strasno,strasno.Ja sad licno ocekujemu terminu u pola osam na pvom da pocnu gole vesti i to je kraj
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Špica emisija:
[YOUTUBE]tbjqjpYbZBA&fea[/YOUTUBE]

Otpupštena zbog koleginice:
[YOUTUBE]gpx5y0w_dBA[/YOUTUBE]

Kres kombinacije:
[YOUTUBE]py8Ukb86Edo[/YOUTUBE]

Muški striptiz:
[YOUTUBE]zzH_JatMjYg[/YOUTUBE]

Napuštam Srbiju:
[YOUTUBE]aYSd4fTrI6k[/YOUTUBE]

Postaviću još ovoga...
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Zašto je debilno ? ? ? Bolje da puštaju malo drugačije emisije.

SVAĐA SA KOMŠIJOM (Tuča)
[YOUTUBE]jVssraCPqvE&[/YOUTUBE]
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
odgledao sam samo jednu emisiju...to je nesto najgore.da mogu, zabranio bi im emitovanje...sramota za nasu zemlju...
 
Natrag
Top