Talk show ’Luda kuća’

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ne shvatam ljude koji imaju,po meni,bolesnu zelju da pred kamerama resavaju svoje "probleme".Izgleda da je u pitanju ono: "Cega se pametan stidi...".Ili je poenta koji minut "slave" i pojavljivanja na TV-u bez biranja sredstva i nacina...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Rekla bih da ima svega tu samo niceg pametnog...Zalosno je dokle neki ljudi mogu da idu.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Emisija je kretenska! Voditelj debil kakvog treba svecom traziti! :shucks:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Vredja inteligenciju.A da se ne lazemo,da nema onih koji takve emisije gledaju,iste ne bi ni emitovane.Mislim da je to,nazalost,jos jedna slika dobrog dela naseg drustva.
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Pola stvari na TV-u nema veze ... kao npr trenutak istine, pa to nikako nemoze biti u redu (barem ja na to tako gledam) ... Em se brukas, em ima stvarno odvratnih pitanja na koje nebi odgovorio mozda ni prijatelju... a ne da gleda rodbina itd...

Ali ipak bi reko kao sto je rekla Sendi ono drugo, ostajem pri tome ;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
"Trenutak istine" je takodje prica za sebe.Pa,vidis kakvi likovi se prijavljuju?Otprilike bez trunke inteligencije koji su u tom kvizu nasli sansu da uzmu neki dinar.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ma neka, i treba da se emituje, da narod vidi goveda, koze i pernatu živinu! Sad sam pogledao onih par isečaka što su postavljeni ovde, žalosno...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Ma kako je krenulo, ni u ovoj drzavi ne ide na bolje nista, pa sto nebi bile i glupe emisije itd... :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Vredja inteligenciju.A da se ne lazemo,da nema onih koji takve emisije gledaju,iste ne bi ni emitovane.Mislim da je to,nazalost,jos jedna slika dobrog dela naseg drustva.
Potpuno si u pravu! Ljudi po prirodi imaju neku bolesnu crtu u sebi, želju da gledaju ekstremne stvari, glupost, patnju, bol, poniženje, tuđu nesreću, situacije u kojima mogu da se osete superiorniji, inteligentniji, "srećniji"... Ali nije istina da takve emisije oslikavaju naše društvo i građane ove zemlje, tako je svuda u svetu, pa i ta "emisija" je samo kopirano smeće Džerija Springera, jedne od najgledanijih gluposti u Americi...
 
Natrag
Top