Sygic Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
@bolcas
Da si malo prelistao temu već bi našao odgovore
- probaj, niko to ne radi na taj način, eto i nens nije probao u tom režimu :)
- apsolutno NE
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
Ok, malo prelistao...400str...vj mi listanja mi je dosta jer svaki put put kad mape ubacujem listam jer svaki put zab sta sam uradio i kako sam uspio da napravim..pa na koji nacin da imam placenu verziju jer je u play prodavnici ne mogu skinuti
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Onda skineš aplikaciju (originalnu, nemodifikovanu) sa nekog od regularnih hostova
(APKMirror, APKPure, F-Droid ... itd )
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Sygic 23.0.1-2178

Integrisano - Glasovno upozorenje za Prekrsajne kamere i Prelaz preko pruge - Vedrana
Prekoracili ste brzinu - Jovanka


Podrzava -
armeabi-v7a - arm64-v8a


Ako želite promijeniti glasovna upozorenja instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas


Ako zelite koristiti Srpski TTS instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas


Najnovije mape imate - Ovdje

U linku ispod imate tri varijante, pa probajte koja vam odgovara.

Prva - Sygic 23.0.1-2178_armeabi-v7a arm64-v8a_Skin_00.apk - sa klasičnim skinom.
Druga - Sygic 23.0.1-2178_armeabi-v7a arm64-v8a_Skin_01.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.
Treca - Sygic 23.0.1-2178_armeabi-v7a arm64-v8a_Skin_02.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.


Skin_00_01_02.jpg

Sygic 23.0.1-2178_armeabi-v7a arm64-v8a_Skin_00_01_02
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje NT mapa i dalje vrijedi.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
12.02.2023.
SygicTruck-22.3.4(2922)-Mod-Anymap
By MrDude


Ova verzija pečovana je potpuno drugačije od prethodno objavljenih
Korisnici koji su imali probleme sa preuzimanjem mapa više ne bi trebalo da ih imaju
Saobraćaj, mape, dodaci i zakrpe za licence su tretirane drugačije i sada bajpasuju content.info - tako da se ne petljajte sa tim fajlom ili ćete samo izazvati probleme bez ikakve koristi.
Testirano je sa najnovijim NT i TA mapama i tada nisu pronađeni nikakvi problemi.

Napomena: Potrebna vam je internet konekcija da biste koristili ovu aplikaciju (za preuzimanje mapa i datoteka), proverava licencu čim se pokrene i taj segment nisam dirao što sprečava probleme sa mapama itd.
Takođe vam je potreban internet za saobraćaj/cene goriva/nesreće itd.

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Resetovanje Trial perioda:
Nakon 2 nedelje od datuma instalacije, ID vašeg uređaja će se promeniti najmanje jednom
Ako se vaše mape ne prikažu ili dobijete poruku koja vam govori da je probni period istekao itd.,uradite sledeće
- Otvorite meni/Podešavanja/Ostala podešavanja/Reset na podrazumevane vrednosti i ponovo pokrenite, onda ćete ponovo započeti probni period od nedelju dana.

Ukoliko rešim neke probleme, postaviću novu apk koja će ovo raditi automatski
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
pa moze li objasnjenje jer bas i ne razumijem...znaci li da se koristi lagano ova app ili se mora kupiti licenca?
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Napomena uz - SygicTruck-22.3.4(2922)-Mod-Anymap

U vezi sa provjerom Trial perioda Vase instalacije od. ID vaseg uredaja, dovoljno je kada taj period istekne uraditi sledece -
Pokrenite Sygic Truck. Idete na Meni/ Podesavanja/ Ostala podesavanja/ Vratiti na fabricka podesavanja - i time ce se brisati fajl settings2.dat.
Izaci iz navigacije i ponovo je pokrenuti.

Ili brisati fajl - settings2.dat na sledecoj putanji
\***\Phone\Android\data\com.sygic.truck\files\SygicTruck\Android\settings2.dat
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Postavljen je novi link sa Repack Truck app sa integrisanom zakrpom tako da aplikacija nikada neće isteći, čak i ako internet nije dostupan.
Ako su vam potrebne informacije o saobraćaju uživo i dalje ćete morati da izvršite trik resetovanja prema uputstvima u D/l postu, međutim ovo je potrebno samo za saobraćaj i cene goriva - ništa drugo nije pogođeno.
 
Natrag
Top