Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Obecao sam sebi da ovu aplikaciju necu nikada vise instalirati ali porekao sam obecanje. Pokusao sam instalirati ali ne ide.

Pogledajte prilog 156813

Nakon vise pokusaja, deinstalacija, brisanje predmemorije, brisanje podataka ali jednostavno ne moze se pokrenuti. Mob je Samsung a Android 12.
Ne znam šta da ti kažem i ja sam poludio ja volim Sygic navigaciju i imam je na mobitelu Samsung Galaxyi A70 i radi savršeno android 10 e sad sam nabavio neki novi mobitel T-Phone pro i ima android 12 na sebi i strašno jak i odličan mobitel i sygic sam probao nekoliko puta i neće i na kraju sam stavio SD karticu u mobitel i sygic instalirao na SD karticu i sve odradilo bez problema i radi jedino falio glas koji sam doidao ručno i mislim da je to sve do androida jer što dalje to gore sve će oni jednom zabraniti,pozdrav prijatelju
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Isprobana ova zadnja verzija ne radi sa Here mapama po onome dosadašnjem sistemu ne znam zašto ali neće i ne radi sa TomTom mapama radi
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Koje mape Here si ubacio?

Ako si ubacio - ***.nt.2022.09 - onda probaj ovako - fajl iz priloga - localMapList.zip - ekstraktuj i onda fajl - localMapList.json - kopiraj u - ****Android\data\com.sygic.aura\files\maps
Prethodno
- U podesavanja vaseg uredaja, telefona, izaberite Aplikacije i dodite do Sygic i izaberite - Prinudno zaustavi.

Sada pokreni navigaciju i trebalo bi da imas "vidljive" i Here mape.
 

Prilozi

  • localMapList.zip
    1,2 KB · Pregleda: 18
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Kada su u pitanju Here mape treba jos jednom obratiti paznju na ono sto sam napisao - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554

i to -
Napomene -
Ako zelite koristiti NT mape pri pokretanju navigacije WI FI mora biti iskljucen. Kada je navigacija pokrenuta WI FI se moze ukljuciti.
U protivnom content.info ce biti "vracen" kao da koristite TA mape i NT mape nece biti vidljive.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Sygic 22.4.4-2120 - Unlocked bazirano na verziji - Balatan

Integrisano - Glasovno upozorenje za Prekrsajne kamere i Prelaz preko pruge - Vedrana
Prekoracili ste brzinu - Jovanka


Podrzava -
armeabi-v7a - arm64-v8a


Ako želite promijeniti glasovna upozorenja instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas


Najnovije mape imate - Ovdje

U linku ispod imate tri varijante, pa probajte koja vam odgovara.

Prva - Sygic 22.4.4-2120_armeabi-v7a arm64-v8a_m_Skin_00.apk - sa klasičnim skinom.
Druga - Sygic 22.4.4-2120_armeabi-v7a arm64-v8a_m_Skin_01.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.
Treca - Sygic 22.4.4-2120_armeabi-v7a arm64-v8a_m_Skin_02.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.


Skin_00_01_02.jpg

Sygic 22.4.4-2120_armeabi-v7a arm64-v8a_m_Skin_00_01_02
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje NT mapa i dalje vrijedi.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Sygic 22.4.4-2120 - Unlocked bazirano na verziji - KirIif'

Integrisano - Glasovno upozorenje za Prekrsajne kamere i Prelaz preko pruge - Vedrana
Prekoracili ste brzinu - Jovanka


Podrzava -
armeabi-v7a - arm64-v8a


Ako želite promijeniti glasovna upozorenja instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas


Najnovije mape imate - Ovdje

U linku ispod imate tri varijante, pa probajte koja vam odgovara.

Prva - Sygic 22.4.4-2120_armeabi-v7a arm64-v8a_K_Skin_00.apk - sa klasičnim skinom.
Druga - Sygic 22.4.4-2120_armeabi-v7a arm64-v8a_K_Skin_01.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.
Treca - Sygic 22.4.4-2120_armeabi-v7a arm64-v8a_K_Skin_02.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.


Skin_00_01_02.jpg

Sygic 22.4.4-2120_armeabi-v7a arm64-v8a_K_Skin_00_01_02
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje NT mapa i dalje vrijedi.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Od danas je raspoloživ novi Sygic apdejt 22.4.5

Drugari, da li je vama ovo normalno. Zašto učestvujete u ovom cirkusu?

12.10.2022. Verzija 22.4.0
14.10.2022. Verzija 22.4.1
18.10.2022. Verzija 22.4.2
20.10.2022. Verzija 22.4.3
24.10.2022. Verzija 22.4.4
28.10.2022. Verzija 22.4.5

Odavno sam "zaratio" sa administratorom FB Sygic Beta Test Grupe :crazy_pit:

Večeras sam Mr. Tomáš Karelu napisao komentar, naravno prema pravilima, na engleskom jeziku:

Sygic ludilo se nastavlja. Zašto učestvujete u ovom cirkusu? Šta nam ovo praktično govori: „Šta je novo: mnoga poboljšanja i ispravke grešaka na osnovu vaših povratnih informacija“. Da li je neko primetio neka poboljšanja? Naravno, ostajem član FB Beta Testers grupe. Pročitaću komentare članova grupe i ažurirati Sigic navigaciju kada procenim da postoji razlog da proverim, isprobam. Nadam se, gospodine Tomáš Karel, da me nećete isključiti iz Grupe. Obećavam da više neću pisati negativne komentare. Pozdrav svima!

The Sygic madness continues. Why are you participating in this circus? What does this tell us practically: "What's new: Lots of improvements and bug fixes based on your feedback". Has anyone noticed any improvements? Of course, I remain a member of the FB Beta Testers Group. I will read the comments of the group members and update the Sygic navigation when I judge that there is a reason to check it, try it out. I hope, Mr. Tomáš Karel, that you will not exclude me from the Group. I promise not to write negative comments again. Regards to all!

Ipak, moram da se osvrnem i na naš Forum. Koja je svrha da se prati svaki nepotrebni apdejt, da se ulaže toliki napor da se aplikacija korektno otključa, da se izdaju za istu verziju aplikacije čak 3 različite "bazirane (na nekome)" verzije (!?). Ja mogu samo da obećam da ću odmah na Forumu objaviti da se pojavila verzija sa primetnim novim dodatkom, kao što su bili "Sign Recognition", "Avoid Traffic".... bez obzira da li su korisne ili ne, to ostavljam da svako za sebe zaključi... U isto vreme, pomenuti FB administrator gospodin Tomáš Karel nam se otvoreno smeje:

Zdravo! Vi ste u BETA zajednici, što znači da testiramo gomilu izdanja ovde svakih nekoliko dana da vidimo da li je verzija pogodna za javno objavljivanje. Stalno pokušavamo da poboljšamo aplikaciju, uklonimo greške, dodamo još funkcija itd. Ako želite da imate veliko stabilno ažuriranje jednom mesečno, predlažem vam da napustite BETA program... Normalno ostao sam član jer popravljam čitanost. I poručio: pametnije mi je da ažuriram jednom godišnje... jednom mesečno se ne vidi nikakva promena :)

Ovo je test već "stare" verzije 22.4.4. Snimak ekrana gde se vidi da mi je sada potrebno da 6 puta tapnem da bih konačno došao u situaciju da "izbegnem saobraćajnu gužvu". .. Ne znam ko je smislio ovo, ali je sigurno idiot! Ovo sam "poklonio" i Tomášu i pitao ga: Ako se ovde ovako jasno vidi da je algoritam Avoid Traffic funkcije neshvatljivo loš, kako da verujemo da je osnovni algoritam (re)rutiranja dobar. No chance!


EDIT
: Na kraju, da li neko zna koja je aktuelna (normalna) Sygic verzija na Play Store. Ja ne mogu da vidim jer, iako promenim Google Account, dobijem poruku "na ovom telefonu je nekada bio prijavljen i korisnik Beta verzije"... i nudi mi večeras 22.4.5. Na računaru vidim da svi moji telefoni mogu samo verziju 22.4.5 sa Play Store.
 

Prilozi

  • Sygic 1.jpg
    Sygic 1.jpg
    108,2 KB · Pregleda: 5
  • Sygic 2.jpg
    Sygic 2.jpg
    57,7 KB · Pregleda: 5
  • Sygic 3.jpg
    Sygic 3.jpg
    52,3 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
22.4.4 je aktualna verzija na g.play i
teško da je normalna.
Možemo je nazvati sa još jednom verzijom u sygic cirkusu
 
Natrag
Top