Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
SMD - TomTom 2022.09 SYGIC20 # TomTom 2021.09 # HERE 2022.09 # TomTom 2022.09 V9 + content.info

NOVO - HERE 2022.09

TomTom 2022.09 SYGIC20.x.x mape su za verzije Sygic 20.x.x
TomTom 2021.09 su mape za verzije Sygic 18.8.6 i nize verzije.
HERE 2022.09 su mape za Sygic Truck navigacije uz mogucnost koriscenja u Sygic Aura 20.x.x.
TomTom 2022.09 V9 su mape za Sygic InCar i GPS Navigation World.



Napomena - Contenet.info kojeg dobijete sa HERE 2022.09 mapama koristite za SygicTruck navigacije.
Ako želite koristiti - TomTom 2022.09 V9 - mape u verzijama Sygic Aura 20.x.x onda koristite content.info kojeg dobijete sa mapama - TomTom 2022.09 SYGIC20.x.x ili TomTom 2021.09

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje HERE mapa u SygicAura - 20xxx i dalje vrijedi.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Zašto bežiš od skrinšotova? Zašto te oni toliko plaše. Verovatno zato jer su to činjenice ...
Ti si zasta genijalac. Zašto si našao za potrebno da se oglasiš u vesi sa nečim o čemu NEMAŠ POJMA. Sam si napisao da Sygic ne koristiš. Dakle, nisi instalirao ovu novu verziju pa nisi ni mogao da probaš kako radi ta "nova funkcionalnost". Ne reče nam šta ti je sada jasno. TEBI BAŠ NIŠTA NIJE JASNO. Samo lupaš... Niko od korisnika nije "tražio" tu novu funkcionalnost, Sygic nam je sam ponudio. Ja sam želeo da probam da li je korisna... Da si probao, video bi da i sa prvim "tapom" aplikacija ne "briše" uvek onu crvenu ikonicu koja pokazuje kašnjenje zbog gužve. I nigde ne piše da je to dugme sa značenjem: "izbegni svu saobraćajnu gužvu", već da eventualno izbegne onoliko koliko se može... Prema tome, ako nemaš šta pametno da napišeš, nisi obavezan da pišeš bilo šta. To pravila foruma ne traže... Uostalom, pošto je tebi "sve jasno i bez instalacije i testiranja", zašto ne pokušaš da pomogneš kolegi koji je zatražio pomoć u vezi sa Truck verzijom i da mu genijalno rešiš problem.

Dužan sam da kolegama objasnim zašto sam ovo napsiao. Razlog je jednostavan. Trudim se da nešto i analiziram, da proverim novu funkciju... Dosta vremena je potrebno i da se nešto ilustruje... I javi se neka lenština, koji nikada ništa nije uradio i krene da provocira...
Pomirio sam se sa opcijom da je za mene najbolji program Google Maps i ne pokusavam vise nista instalirati. Promijenio sam mob i nista od silnih navigacija nisam instalirao. Sve je to samo gubljenje vremena i zivaca. Cak mi je postalo svejedno sto u Google Maps nema upozorenja za kamere obzirom da sam Sygic preferirao samo zbog upozorenja na kamere. U Bosni su natrpali stotine kamera tako da ni jedna navigacija to ne moze vise ispratiti.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Sygic 22.3.2-2098

Integrisano - Glasovno upozorenje za Prekrsajne kamere i Prelaz preko pruge - Vedrana
Prekoracili ste brzinu - Jovanka

Podrzava -
armeabi-v7a - arm64-v8a


Napomena - verziju za uredaje sa armeabi-v7a sam kreirao na bazi zadnje koja je radila sa tom konfiguracijom.
Testirajte da vidimo da li radi.

Ako želite promijeniti glasovna upozorenja instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas

Najnovije mape imate - Ovdje

U linkovima ispod imate tri varijante, pa probajte koja vam odgovara.

Prva - Sygic 22.3.2-2098_Skin_00.apk - sa klasičnim skinom.
Druga - Sygic 22.3.2-2098_Skin_01.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.
Treca - Sygic 22.3.2-2098_Skin_02.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.


Skin_00_01_02.jpg

Sygic 22.3.2-2098_Skin_00
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Sygic 22.3.2-2098_Skin_01
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Sygic 22.3.2-2098_Skin_02
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje NT mapa i dalje vrijedi.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Sygic 22.3.2-2098 - bazirano na verziji - KirIif'

Integrisano - Glasovno upozorenje za Prekrsajne kamere i Prelaz preko pruge - Vedrana
Prekoracili ste brzinu - Jovanka

Podrzava -
armeabi-v7a - arm64-v8a


Napomena - verziju za uredaje sa armeabi-v7a sam kreirao na bazi zadnje koja je radila sa tom konfiguracijom.
Testirajte da vidimo da li radi.

Ako želite promijeniti glasovna upozorenja instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas

Najnovije mape imate - Ovdje

U linku ispod imate tri varijante, pa probajte koja vam odgovara.

Prva - Sygic-22.3.2-2098_211220302_armeabi-v7a arm64-v8a_Skin_00_K.apk - sa klasičnim skinom.
Druga - Sygic-22.3.2-2098_211220302_armeabi-v7a arm64-v8a_Skin_01_K.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.
Treca - Sygic-22.3.2-2098_211220302_armeabi-v7a arm64-v8a_Skin_02_K.apk - sa izmijenjenim skinom - izgledom - bojom mapa.


Skin_00_01_02.jpg

Sygic-22.3.2-2098_211220302_armeabi-v7a arm64-v8a_Skin_00_01_02_K
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje NT mapa i dalje vrijedi.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
EDIT: Izbrisao sam pitanje u vezi sa Sygic verzijom "Kirlif" da ne bih ponavljao...

Meni se ne dopada toliko učestalo objavljivanje novih verzija Sygic Aura navigacija bez vidljivih promena. Malo je smešno da u "Change Log" pročitamo da je nešto otklonjeno, "fixed", a da nismo ni videli da je to neko primetio... Recimo "Login with Facebook account fix"!? Naravno, ta zamerka je upućena Sygicu, ne onima koji nam omoguće da, ukoliko želimo, probamo i te nove verzije... Ja imam plaćenu verziju, brzo se apdejtuje i lako je da je probam i u realnoj vožnji. Ipak, pitanje je koliko sve ovo više ima smisla...

Posle dužeg vremena sam probao Sygic Truck, verzija 22.2.0 Anymap. Mape sam preuzeo preko SMD iz posta #3,910. Kod mene se vidi da mape ta.2022.09 imaju elemente za kamione, ali je mapa čudna u prikazu: reke Sava i Dunav se ne vide na ekranu. Da li neko zna u čemu je problem. Nisam ništa posebno podešavao...
NT mapa radi sa content.info koji je preuzet. Ali ne deluje da je prepoznala da je vozilo "kamion", nema onih ograničenja za 3.5t u gradu. Takođe, i ruta do Pančeva vodi kroz centar grada...
Imam utisak da Sygic navigaciju proverava samo kolega @bolcas (Truck), a možda i @mirkolj...

Posebno bih voleo da pročitam komentare kolega, @gambini i @JaSamBG, koji nisu zadovoljni mojim pisanjem na forumu. Ali uz molbu da ne komentarišu moj stil, iako mi ni to ne smeta, već da čujemo kako oni procenjuju sadašnje verzije navigacije Sygic Aura i Truck. Voleo bih da i oni daju neki doprinos forumu. Koliko vidim, ne komentarišu ni ono što, navodno, koriste, iGO mape...

Ja ću se još jednom izjasniti. U vožnji koristim isključivo Google Maps navigaciju. Kao i kolega @Dubioza Kolektiv, i ja smatram da je to jedina korisna navigacija. U svakom pogledu... Ove ostale tretiram kao video igrice i služe mi za zanimaciju, kada imam vremena.... Tu izuzimam navigaciju TomTom GO Navigation, koja mi služi za "svaki slučaj". Ipak je to TomTom. Možda mi je najveća zamerka, ako izuzmem mnogo skromnije pretraživanje, to što nakon određivanja rute ne vidim odmah koliko vožnja traje, već je napisano vreme dolaska, pa moram računati... Ili ja nisam dobro podesio...

Za kolegu @braonpas ću ponoviti: u Beogradu je sigurno Yandex mapa najkorektnija. Jednio u njoj je, recimo, pravilno ucrtan smer Ulice Milana Kuča na Banovom brdu... Rutiranje je u domenu prihvatljivog, ali nije ni približno kao ono što nudi GMaps...

Na kraju, ne znam gde bih postavio ovu zanimljivost, pa sam odlučio u ovoj temi. Isključivo iz razloga što je "inovator" ponovo neko iz Slovačke, odakle dolazi i Sygic. Najavljuju se "PREDNJA STOP SVETLA"!?

1664696246877.png

Kao i sve što dolazi iz Slovačke, i ovo je zanimljivo ali diskutabilno. Inovator iz Slovačke naglašava: "Zelena boja je izabrana jer je nedvosmislena i brzo prepoznatljiva". Da li je baš tako? Na usponu može da liči na svetlo sa semafora. Dakle, ne verujem da će ovo uopšte biti uvedeno. Ko zna...

 

Prilozi

  • Screenshot_20221002_091203_com.sygic.truck.jpg
    Screenshot_20221002_091203_com.sygic.truck.jpg
    42 KB · Pregleda: 7
  • Screenshot_20221002_091335_com.sygic.truck.jpg
    Screenshot_20221002_091335_com.sygic.truck.jpg
    37,8 KB · Pregleda: 7
  • Screenshot_20221002_091759_com.sygic.truck.jpg
    Screenshot_20221002_091759_com.sygic.truck.jpg
    59,3 KB · Pregleda: 7
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Sygic 22.3.2-2098 - bazirano na verziji Balatan

Mod Info:
  • Premium Subscription / Paid features unlocked;
  • Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers + Providers + Services;
  • Optimized and zipaligned graphics and cleaned resources for fast load;
  • Google Play Store install package check disabled;
  • Debug code removed;
  • Remove default .source tags name of the corresponding java files;
  • Analytics / Crashlytics / Firebase disabled;
  • Native crashlytics removed completely;
  • AOSP compatible mode;
  • Languages: Full Multi Languages;
  • CPUs: arm64-v8a;
  • Screen DPIs: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
  • Original package signature changed;
  • Any maps loaded (NT/TA/OS) [credits mrdude];
  • Release by Balatan.

Sygic 22.3.2-2098 - bazirano na verziji - KirIif'

Short Info:
● Premium Features Unlocked
● Sign Recognition works (very well)
● Android Auto works (see note below)
● Firebase Analytics Removed
● Firebase CrashLytics Removed
● Firebase Tracer Removed
● Firebase Performance Removed
● Google Measurement Removed
● Facebook Analytics Removed
● Exponea Tracker Removed
● Timber Logger Removed
● Travel Insurance Removed from Menu Drawer
● Store Removed from Menu Drawer
● No Blind Patch
● Debug Info Removed
:lol:
oops it's not modding!
● Classes Source Name Removed
:o
oops it's not modding!
● Kotlin debug code removed
● Unneeded Annotations Code Blocks Removed
● What Else: Nothing Interesting.
● Compression Flags Untouched
● No Additional Component
● Dex File Size Reduction Rate: 19%
● Sizes: 98.3 MB, 65.7 MB (Without Sign Recognition )

Broken Android Auto API Workaround:
Don't manually install or update this mod but use the modded « King Installer »

● Release by Kirlif'
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
Ja sam primijetio da na tt mape nije bilo rijeka ali s obzirom da mi je sa njima navigacija radila svega 10ak sek ubacio sam nt mape jer nemam vremena da se zezam sa ovima da bi proradilo sve...idem na put za par dana.. zna sygic da mi redovno zagorca zivot! Ali sam ga naucio da kazem i nije me jos zaglavio sto ne mora da znaci da nece...mene za "odje" ne interesuje kako vodi bitno mi je za kroz eu...tamo je ok ali npr nt mape mi daju mnogo vise zabrana nego tt sto meni ne ide bas u prilog ali def google mape su tu br 1 i redovno ih koristim, da izvidim dje idem, da provjerim put koji mi je sumnjiv i te stvari, street view, koordinate...def da imaju mod za kamion sve drugo bi moglo u smece da ide realno...cak znam da vozim i na google doduse krace dionice...kad imaju te "zabrane" kuda ustvari mogu da vozim iako stoji znak 3.5 ili 7.5t ali to zna da bude za tipa u toku praznika ili nakon odredjenog rastojanja ili za tranzit...ali sygic to prepoznaje kao zabranu i ne "vidi" dopunsku tablu...to je jedna zamjerka velika po mome...e tu su malo ali malo bolje tt mape...tomtom navigaciju imam i upalio sam je jednom da uporedim i kako sam vidio rutu 200km dalju bez ikakvog razloga po mome istog momenta sam je ugasio i nisam vise isprobavao...ja tako nesto kad vidim odma gubim volju, mozda sam trebao da malo bolje "ispitam" da vidim o cemu se radi ali nisam imao volje stvarno! Garmin sam trebao da uzmem novi iz prodavnice da ga testiram i udjoh na kratko u mapu po nekim gradovima u austriji dje znam "diskutabilne" zabrane...tipa glavni put kroz grad paralelno sa autoputem na mozda 500m od autoputa, on nije ni ucrtan...prodavac kaze "treba da se azuriraju mape..." cekaj rekoh kako da se azuriraju to nije novi put nego je godinama tu...ajde nebitno mozda je to tacno jer kazem nisam dr za te stvari...ali eto tako naletim na prvu na te neke po meni ogromne propuste i onda nikako da dodjem do zakljucka da ima nesto bolje od sygic-ka za mene trenutno...

Sto se tice stop svijetla mozda i nije losa ideja...moze dosta da znaci! Ali bas zelena ne znam druga stvar ovaj led je mnogo jak cini mi se ove ce da se refletkutje na vozilo ispred i da smeta vozacu vozila koje ima prednje stop svijetlo...a mozda i nece ako se vozi normalno tj drzi odstojanje
 
Natrag
Top