Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Odlično objašnjeno i vrlo korisno nema potrebe svi zvukovi su odlični samo treba pratiti i slušati navigaciju jedino još da li bi se moglo dodati benzinska pumpa to nebi bilo loše to je bilo u sygicu truck
Kod Truck moze da se doda obavestenje na svaku TOI. Kod Sygic ne moze. U aplikaciji nema nigde odabira zvuka za benzinsku pumpu, valjda.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Kako dodati podrsku za arm7

Nema nikakve potreba, kao na gpspower forumu, praviti ili kobajagi krekovati posebno Sygic za arm7 telefone.
Dovoljno je da iz originalne v7 aplikacije izvadite armeabi-v7a folder i samo ga dodate u Sygic 20.8.12-1769 premium+/lib . Posle toga potpisite APK i instalirajte aplikaciju koja ce raditi i na arm7 uredjajima.

PS: I naravno ako vam je visak, mozete obrisati arm64-v8a folder

U sledecoj verziji cemo tako. @navigas ili @nens da postave SAMO armeabi-v7a folder. Da vas nateram da malo radite :) .
Idem da pravim espresso :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Jedno zapažanje :rolleyes:
Sa ovom verzijom ne mogu da se prijavim putem emaila? Odnosno mogu ali prilikom narednog pokretanja aplikacije ista zablokira i ne moze se pokrenutii nego se mora očistiti predmemorija ali je nalog vec odjavljen. Verzija koju @nens radi dozvoljava prijavu meilom i ne pravi kasnije problem. Ovo kažem jer preko racunara izadjem na https://maps.sygic.com/#/?map=12,43.003969,17.717864&route=!&mode=car prijavim se sa istim meilom, napravim rute i istim meilom ih proslijedim na sygic aplikaciju od @nensa na mobitel.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Jedno zapažanje :rolleyes: ...

Kada se prijavis aplikacija salje i tvoj ID.
Moja aplikacija prilikom pokretanja menja android_id. Sto znaci da ste ka Sygic serveru anonimni, odnosno uvek ste "novi" korisnik.
Znaci e-mail ostaje isti a ID je uvek nov. I to je problem. Opcija prenosenja rute nece raditi.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
SMD - TomTom 2021.11 SYGIC20 # TomTom 2021.09 # HERE 2021.09 # TomTom 2021.09 V9 + content.info

NOVO - TomTom 2021.11 SYGIC20

TomTom 2021.11 SYGIC20.x.x mape su za verzije Sygic 20.x.x
TomTom 2021.09 su mape za verzije Sygic 18.8.6 i nize verzije.
HERE 2021.09 su mape za Sygic Truck navigacije uz mogucnost koriscenja u Sygic Aura 20.x.x.
TomTom 2021.09 V9 su mape za Sygic InCar i GPS Navigation World.



Napomena - Contenet.info kojeg dobijete sa HERE 2021.09 mapama koristite za SygicTruck navigacije.
Ako želite koristiti - TomTom 2021.09 V9 - mape u verzijama Sygic Aura 20.x.x onda koristite content.info kojeg dobijete sa mapama - TomTom 2021.10 SYGIC20.x.x ili TomTom 2021.09

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje HERE mapa u SygicAura - 20xxx i dalje vrijedi.
 
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
8
Pozdrav svima na forumu,
Interesuje me da li negde moze da se dodje do "sygic truck" aplikacije,potreban mi je kamionski mod,eventualno da u izboru vozila postoji u Bus, i ostalo
svi linkovi koji ovde postoje vode na zippyshare a tamo ne postoje.
Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
8
Mozda da malo pojasnim,sa navedenog linka sam skinuo to sto treba,kopirao na internu memoriju telefona "apk fajl i database"
instalirao sve to radi,mape se mogu skinuti bez ikakvog "mapdownloadera", i sve to izgleda jako jednostavno da bi mi bilo istinito.
Wi-fi mora biti ukljucen zbog skidanja mapa a posle sygic radi u offline modu. Samo se pribojavam nekakvih "finansijskih problema"
u smislu da kad se ode u inostranstvo sygic ne bude "prepoznat" kao nelegalna aplikacija. Da li da ga deinsaliram pa ako moze odavde neki link za download "sygic truck-a"
Hvala na odgovoru unapred
 
Natrag
Top