Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
Mijesate verzije - @behemot78 - si postavio "tudi" link za verziju Sygic Truck 20.5.1 (2362) a "problem" je prijavljen za verziju -
Sygic Truck 20.5.0 (2342)
Inace obe verzije rade bez ikakvih problema.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
69
Ne mešam ništa - čovek je prijavio da ima problem sa jednom verzijom, ja sam mu ponudio rešenje u vidu druge verzije. Takođe, isti problem sa verzijom 20.5.0 imam i ja, kao i još jedan forumaš koji se javio da to i potvrdi. To što tebi radi ok, ne znači da svima radi.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Mislio sam na ovu 64 verziju ne kažem da ne radi moj mobitel je android 10 Samsung Galaxy 70 i kad se instalira skinem mape i ok mape budu tt i kad se odjavi navigacija i isključi internet nakon ponovnog pokretanja opet nema mapa ,probao sam ručno staviti NQ mape i vidio je nakon restarta ali kad se odjavi navigacija opet isto ne vidi mape i traži da se spoji internet a kod ovih redovnih radi sve ok znači još jednom samo je problem kod mene sa ovom X64 i sve je na internoj memoriji mobitela ništa nije na SD kartici.
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
33
Isto se i meni dešava sa tom verzijom. Probaj ovu koja radi ok kod mene:
Kod:
https://mega.nz/file/55JGnb5a#SBUop4eeKYCVkfdgF33U7nz4tfuXKMrXvgNtsqL9b9U
Isprobao i radi odlicno, dvaput sam izasao, i nije zezala, ucita mape. Skinuo za test srbiju i bugarsku, nego jel nece u neko skorije vreme da trazi neki kod, id? Posto sam skinuo mape regularno a kada pokusam da ubacim kasnije u sygictruck/maps/ ne vidi ih. Lepo je, samo ne znam koliko traji?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
69
Mr Dude (čovek koji stoji iza svih ovih verzija) kaže: "The ID changes every Monday so that you can always be on a trial account, when this happens you will be taken to the map screen (no need to download anything) - just press back/exit and then start the app, next time you start you won't go the map page and the app with work with your new id."
Dakle, radi tako što trial nikada neće isteći.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Da do je meni jasno i razumijem ali ova 64 verzija ne vidi mape i ne radi bez interneta kod mene barem
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Isto je i kod mene, prijavi da nema mape, odem da skinem ponovo a tamo pise da je Srbija "installed", dakle ne mogu ni da je skinem opet, verovatno bih morao prvo da je obrisem pa skinem ali ne vidim poentu kad ne radi :)
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
33
Isto je i kod mene, prijavi da nema mape, odem da skinem ponovo a tamo pise da je Srbija "installed", dakle ne mogu ni da je skinem opet, verovatno bih morao prvo da je obrisem pa skinem ali ne vidim poentu kad ne radi :)
Ja sam bas sad probao, iskljucio wifi i internet, obrisao kes iz telefona, za divno cudo radi, nisam do sada tako probao, probacu jos neki dan pa javljam... IMG_20201116_162114.jpg
 
Natrag
Top