Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Bocky72 hoće li biti ova nova verzija ono sa mogućnošću boja mapa mjenjanja što nas ti počastiš kao inače
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
19.08.2020.
Sygic - v.18.7.9. ULT-anyloc-ef sa eksternim folderima
MOD by @ Spyder from GPSP

Novosti:
- Poboljšana stabilnost, ispravke bagova

Verzija naravno bazirana na radu mod @Mr.Dude

U ovoj modifikaciji možete direktno praviti promene u Res direktorijumu (npr. Boje mapa ili glasovna upozorenja u TTS_info)
MapDownloader priložen u arhivi

Preuzimanje:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

BONUS - boje mapa:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Naravno, koristite poslednje izdanje 7-zip arhivera za raspakivanje.

Tnx @ Spyder/GPSP , Mr.Dude
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Evo sad instalirao i sve radi ok i boja mapa i kamere ucitane mobilne ne tako je i prije sve pohvale isprobano u zadru na odmoru sa here mapama sve radi

Za napomenuti je da ne skidate mape kad obrisete staru verziju i instalirate novu nakon instalacije ne pokretati nego napraviti restart mobitela i onda tek pokrenuti navigaciju ako i tada traži da nesto skida a ubacili ste sve rucno prekinite i jos jednom restart i onda sigurno radi i nece traziti skidanje tako je kod mene na samsungu a70 i lg q6
 

Prilozi

  • Screenshot_20200820-110155_Sygic.jpg
    Screenshot_20200820-110155_Sygic.jpg
    32,7 KB · Pregleda: 25
Član
Učlanjen(a)
04.09.2010
Poruka
28
Kamere za Srbiju i BiH sam objavio poodavno ovdje, 14.09.2017. godine. U meduvremenu nisam nista mijenjao.
Evo ponovo tih fajlova.
U arhivi - SRB_BiH_offlinespeedcams.rar - su - SRB_offlinespeedcams.rar i BiH_offlinespeedcams.rar.
Raspakujte zeljenu bazu kamera i fajl - offlinespeedcams.dat - kopirajte u - Android\data\com.sygic.aura\files\maps\speedcams .
U folderu - speedcams - moze biti samo jedan - offlinespeedcams.dat.

[Hidden content]
Pozdrav,
jel ima neki update sto se tice fiksnih i mobilnih radara za balkan ili nesto kao za zemlje bivse SFRJ
 
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
Skidao sam sygic pa me zanima u vezi mape kosova. Nisam mogao da je skinem. Pokusacu i sa ovom verzijom ali ako ima neki nacin kako da dodjem do resenja da je skinem. Hvala unapred
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Politika
Čak i kada skineš oflajn zvaničnu TT mapu, Sigik je neće prikazati.

Kako je app modifikovan da prihvati i Here mape, za njih te restrikcije ne važe.
 
Natrag
Top