Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
08.01.2014
Poruka
3
Korostim sygic već neko vreme, par meseci. Skinuo s sa linka u prvom postu i radi odlično na pop c5 alcatel. Slučajno sam danas zavirio u folder sa mapama i vidim da su ta, ne kako sam mislio nq. U ovoj temi se više puta pomenulo da Srbija nije dobro pokrivena u njima, ali meni je to solidno. Postoje sve ulice u selima kuda sam prolazio, a taksista sam.
U kom postu su linkovane nq mape, da ih skinem i malo koristim radi poredjenja.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
624
Korostim sygic već neko vreme, par meseci. Skinuo s sa linka u prvom postu i radi odlično na pop c5 alcatel. Slučajno sam danas zavirio u folder sa mapama i vidim da su ta, ne kako sam mislio nq. U ovoj temi se više puta pomenulo da Srbija nije dobro pokrivena u njima, ali meni je to solidno. Postoje sve ulice u selima kuda sam prolazio, a taksista sam.
U kom postu su linkovane nq mape, da ih skinem i malo koristim radi poredjenja.
Hvala

ako si mislio samo za srbiju imaš ovde http://uploaded.net/file/d2q3ozco/from/tsshdg
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
У првом посту су сад мапе NQ 2013.09.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
54
Hvala, interesuju me konkretno ove dvije zemlje, ako ima ko da ih postavi. U svakom slučaju hvala na brzom odgovoru. Dusa mi je skidati sve ovo...
 
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
19
Kako najjednostavnije "aktivirati" Sygic HUD uz ovu instalaciju? Pokusao sam skinuti vecinu sa GPS UG ali ima konfikata u velicini i broju fajlova i na kraju mi je stalno izbacivalo pri otvaranju error da moram kupiti.. Hvala
 
Natrag
Top