Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Да активирaш HUD опцију у овој навигацији отвори Sygic фолдер а затим у њему Маps фолдер а затим отвори фајл conent.info помоћу Notepad програма и иза последњег откуцаног реда у фајлу ископирај следећи текст:
[GLOBAL]
modules=softhud
Сачувај измене и на дисплеју ће се појавити иконица HUD.
 
Učlanjen(a)
13.06.2012
Poruka
5
Pozdrav i pitanje jedno za one koj znaju odgovor.
Zasto mi ne nudi alternativne rute.
Ustvari da li to moze uopste da nudi.
Trenutno mi je verzija 13.4.1 i mape nt.2013.09
Probao i sa starijom verzijom 13.2.2 i mape nt.2012.09
Kad pocne da izracunava rutu,gore u lijevom cosku izracuna jednu i zatim drugu i umjesto te druge se pojavi kockica u kojoj pise Povucite rutu i uredite.
Kako da povucem i uredim,? zasto ne nudi odmah alternativne rute
Je li kod vas tako ili bi trebalo da ponudi dvije.tri rute.
Inace sve mi je ok kod ove navigacije samo mi to ide na zivce.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
SC20140128-170452.png

Ako zadas rutu gdje "nema alternative" nece je ni racunati. Opcija radi sto mozes vidjeti na slici. Znaci, kada ima vise puteva do zadanog cilja program ce ih i ponuditi.
Ovdje je primjer rute izmedu Bijeljine i Beograda pod uslovom da ne koristis auto-put, i naravno program je ponudio tri varijante do cilja.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Да активирaш HUD опцију у овој навигацији отвори Sygic фолдер а затим у њему Маps фолдер а затим отвори фајл conent.info помоћу Notepad програма и иза последњег откуцаног реда у фајлу ископирај следећи текст:
[GLOBAL]
modules=softhud
Сачувај измене и на дисплеју ће се појавити иконица HUD.
bravo majstore
 
Učlanjen(a)
13.06.2012
Poruka
5
Pogledajte prilog 47273

Ako zadas rutu gdje "nema alternative" nece je ni racunati. Opcija radi sto mozes vidjeti na slici. Znaci, kada ima vise puteva do zadanog cilja program ce ih i ponuditi.
Ovdje je primjer rute izmedu Bijeljine i Beograda pod uslovom da ne koristis auto-put, i naravno program je ponudio tri varijante do cilja.
O tome pricam...
Meni izracuna ovu prvu rutu kao kod tebe,onda na momenat vidim da je izracunao i drugu i iste sekunde,umjesto ove druge rute napise Povucite rutu i uredite.
Probao sam Tuzla Beograd.Tuzla-Podgorica.Tuzla-Zagreb i razne varijante.
Znaci ne radi se o tome da nema alternativne rute.ima sigurno,samo ne znam sto mi tako radi.
Danas probali na poslu ja i kolega,i kod njega isto.
A prosle godine mi je to radilo kao kod tebe na ovoj slici,ne znam sad koja je verzija sygic-a bila.sad nece,ne razumijem u cemu je kvaka.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
SC20140128-180910.png

Evo, npr. Tuzla-Beograd.
Medutim, ako zelis kreirati rutu kroz odredeni grad onda se to moze uraditi na ovaj nacin:
- kada je ruta kreirana onda klik na - Opcije - Opcije rute- Putuj preko - i ovdje zadas tacku kroz koju zelis da ruta prolazi.
- na ovaj nacin se moze dodati niz meduodredista.
Nadam se da sam pomogao!
Pozdrav!
P.S.
Da li si propustio mozda sledece:
- podesavanje - prioriteti planiranja - alternativne rute da aktiviras.
Takoder i izbor - Prioriteti planiranja - utice da li ce program izracunati i alternativnu rutu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.06.2012
Poruka
5
Pogledajte prilog 47274

Evo, npr. Tuzla-Beograd.
Medutim, ako zelis kreirati rutu kroz odredeni grad onda se to moze uraditi na ovaj nacin:
- kada je ruta kreirana onda klik na - Opcije - Opcije rute- Putuj preko - i ovdje zadas tacku kroz koju zelis da ruta prolazi.
- na ovaj nacin se moze dodati niz meduodredista.
Znam za taj nacin.Tako moze nije problem.

Hvala ti sto se trudis da pomognes.
Pogledajte prilog 47274
P.S.
Da li si propustio mozda sledece:
- podesavanje - prioriteti planiranja - alternativne rute da aktiviras.
Takoder i izbor - Prioriteti planiranja - utice da li ce program izracunati i alternativnu rutu.
Aktivirane su u podesavanjima.To sam sve provjerio.
Meni nikako da izbaci kao kod tebe.Na prvoj tvojoj slici nudi tri rute.
Na drugoj dvije.
Meni samo jednu ponudi i onda ona porukica -Povucite rutu i uredite.
Koja je verzija kod tebe,koje su mape...ne znam vise sta nisam probavao.
A bas mi ide na zivce
Probao sam da izbjegava auto puteve,probao da ne izbjegava.
Mozda smaram tebe i ostale ali...sta cu.
Pozdrav
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
Verzija je 13.4.1 , mape nt.2013.09., dakle kao i kod tebe.
Probaj reinstalisati. Da li si .apk skinuo sa ovog foruma?
zx16 ga je azurirao i drugi nisu imali takvih problema.
 
Učlanjen(a)
13.06.2012
Poruka
5
Pa i kod mene je ista verzija trenutno.
A reinstalirao sam vec bezbroj puta.Skinuo sa ovog foruma,probao i sa drugih.Probao starije verzije.Resetovao telefon.A znam sigurno prosle godine sam isao na crnogorsko primorje i dobro se sjecam da je to radilo.Sad nece kao da su duhovi usli u telefon.
Nista,hvala tebi na trudu,za sad odustajem jer vise nemam ideja.
 
Učlanjen(a)
08.01.2014
Poruka
3
Да активирaш HUD опцију у овој навигацији отвори Sygic фолдер а затим у њему Маps фолдер а затим отвори фајл conent.info помоћу Notepad програма и иза последњег откуцаног реда у фајлу ископирај следећи текст:
[GLOBAL]
modules=softhud
Сачувај измене и на дисплеју ће се појавити иконица HUD.
Uradio sam ovo. Meni se očitava trenutna brzina i ograničenja brzine. Treba li samo to ili nešto nedostaje.
 
Natrag
Top