Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
2
Jel mozesh da mi dash link gde da skidam nt mape zasebno, treba mi belorusija, kazahstan,uzbekistan,tadzihistan,rusija?
Ja sam skidao sa drugog twog posta preko onog sgcmapdownload-era ali skida i ta mape
Hwala unapred ! ! !
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Jel mozesh da mi dash link gde da skidam nt mape zasebno, treba mi belorusija, kazahstan,uzbekistan,tadzihistan,rusija?
Ja sam skidao sa drugog twog posta preko onog sgcmapdownload-era ali skida i ta mape
Hwala unapred ! ! !
За набројане земље ти је Навител. На Sygicu или некој другој навигацији тешко да ћеш наћи те земље одрађене у обиму којим су то руси урадили. На крају, до јуче су били заједно!
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2013
Poruka
2
Imam licenciranu zadnju verziju sygica,13.1.4. kupljena prije 14 dana sa kartama balkanskih zemalja, međutim Srbija, BiH, CG su neupotrebljive, nema ništa ulica po gradovima, čak fale i glavne ceste, Hrvatska i Slovenija su odlične. Kada sam pitao Sygic zasto nemaju ove zemlje ulice odgovorili su mi da ima u truck verziji, i dali su mi neki popust ako zelim preci s ove na ovu, ali sam odustao. Sad me zanima kako mogu proraditi ove karte sa trucka na ovoj verziji sygica koju imam....tj imaju li negdje mape ( imao sam ih nekad prije ) koje rade uredno na ovoj licenciranoj verziji. Iskreno prije godinu dvije sma sve pohvatao konce i imao sve karte...ali mi se pokvario telefon i kada sam ga dobio nazad ostao sam bez svih podatka pa tako i bez tadasnjeg syigica....a kako mi se zurilo na put nisam imao vremena trazit po netu...kupio sam racunajuci da ce bit sve ok. U međuvremenu sam probao 7 dana besplatno truck verziju, skinuo karte svih evropskih zemalja, pa ih kopirao iz telefona na kompjuter. Da li se one mogu kako iskoristit?
Hvala

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
U postovima 1,10,19,51,67 imas i instalaciju i karte i uputstva. Provjereno sve radi. I naravno karte su detaljne za sve zemlje.
 
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
35
Evo i ja da probam ovu navigaciju ali bas nesto i neide.Skinu sam APK prvi fajl,skinuo mape,kreirao folder Sygic i ubacio APK i mape,prebacio sve to na sd karticu telefona instalirao Sygic na telefonu,uradio potreban update ali kada je doslo do podizanja programa on mi trazi aktivacioni kod ili trial verzija u cemu je tu problem moze neko objasnjenje.Koristio sam dosada iGO i Garmin navigacije koja je mnogo komlikovanija za instalaciju ali ovde neznam sta da radim dalje.Pomoc!!!!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Да ли си којим случајем раније имао инсталирану пробну верзију? Ако јеси, мораш обрисати све од претходне верзије и тек онда инсталирати нову.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Немогуће, АПК је крекован, инсталирало га је много људи и ти си први коме тражи активациони код?!
Прелистај тему, окачио сам комплетан фолдер са мапама. једино не користи АПК из њега пошто је то стари АПК са грешком при ротацији телфона.
Користи АПК са прве стране!
 
Natrag
Top