Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruka
31
Skinuo sam apk sa prve strane. Instaliram sve kako treba i kada ocu da pokrenem Sygic krene da skida potrebne podatke i izbaci mi "Doslo je do greske prilikopm preuzimanja resursnih dadoteka sa lokacije Google Play"...
Мени је такође правило проблем приликом инсталације и јављало исту грешку. Потребно је обрисати и фајл под називом "Верзија".
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2013
Poruka
122
Meni je najbolji copilot a mapa je vrh makar za Sarajevo. Lokalne prodavnice su prikazane na njoj,svaki iole važan objekat je prikazan.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.588
Sygic 13.2.2
АПК за нову верзију постављен је на првој страни!
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2011
Poruka
10
Drugaru (taksisti) ubacio sam Sygic na mob i on je odusevljen. Koristi nekoliko dana i Sygic i iGO myWay, i za sad mu se vise svidja sygic.

U vezi nove verzije, sta je poboljsano, jel neko probao i jel na prvoj strani sve spakovano kao ranije?
 
Učlanjen(a)
13.06.2012
Poruka
5
Skinuo sam apk sa prve strane. Instaliram sve kako treba i kada ocu da pokrenem Sygic krene da skida potrebne podatke i izbaci mi "Doslo je do greske prilikopm preuzimanja resursnih dadoteka sa lokacije Google Play"...

Meni je javljalo isto pa sam probao ovo:

U postu broj 185 braonpas je napiao

1. Deinstalirati predhodnu verziju
2. Folder Sygic kopirati na root SD.
3. Ubaciti voice i mape.
4. Instalirati
5. WiFI ne koristiti

Izgleda da je bitno iskljuciti WiFI.....meni je tako proradilo.

Hvala
 
Učlanjen(a)
19.06.2013
Poruka
2
Jesu li Mape 2012.03 kompatibilne za Sygic v13.2.2 ?
Ps. Imam celu evropu (4,85gb) pa ako hoces da okacis da mogu drugi da skidaju,mogu nekako da ti posaljem :)
 
Natrag
Top