Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.588
Jesu li Mape 2012.03 kompatibilne za Sygic v13.2.2 ?
Ps. Imam celu evropu (4,85gb) pa ako hoces da okacis da mogu drugi da skidaju,mogu nekako da ti posaljem :)
Једно је ознака када су издате а сасвим друго формат.
Ако су за Sygic онда нема разлога да не раде.
 
Učlanjen(a)
19.06.2013
Poruka
2
Једно је ознака када су издате а сасвим друго формат.
Ако су за Sygic онда нема разлога да не раде.
Vidi pre nekih 5-6 meseci skinuo sam sve komplet,i te navteq mape.
Kad god pokrenem aplikaciju, pojavi se ono "By life time licence".
Ja idem na ono "Quit" i pocne sa radom.
Pre nekih 10 dana prestao je da radi tj. , kad kliknem na aplikaciju on udje i odma izadje.
Iznervirao sam se i obrisao sve.
Pa me zanima dal da skidam ovo tj. ,jel krekovana ? :)
Hvala na odgovoru !!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
Sygic map downloader 13.2.2
Kod:
   http://www.share-byte.net/dB6AJa
content.info - Europe
Kod:
   http://www.share-byte.net/fBVVkk
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.588
Ако се не варам, поставио си мапе tomtom 2013.06?
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
Da. Odnosno downloader za njih. Mape odlicne, POI tacke su slabe. Moze da se uzmu od NavteQa.
Iz Navteq mapa uzmite *.dbp (POI) i *.ima (3D) fajlove i stavite ih u folder sa mapama Srbije.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.588
Jeдина мана, бар за наш регион, БиХ нису урадили?!
Можда ће и њих до краја године?
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
Sad ce nove mape za TomTom navigaciju pa ce se videti. Ali znam sigurno da ih BiH ne interesuje, jedva su pristali na Srbiju.
Koliko ce se legalnih mapa kupiti u Srbiji, BiH, koliko njhove klijente interesuje Balkan.... ni malo...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.588
Sad ce nove mape za TomTom navigaciju pa ce se videti. Ali znam sigurno da ih BiH ne interesuje, jedva su pristali na Srbiju.
Koliko ce se legalnih mapa kupiti u Srbiji, BiH, koliko njhove klijente interesuje Balkan.... ni malo...
Слажем се.
Руку на срце, нису се ни трудили да узму од нас новац?
Ипак смо ми веће тржиште од Словеније и сигуран сам да су нас третирали као Словенију да би имали већи број купаца у Србији.
Ако реално погледаш, код нас је продаја аутонавигација сасвим пристојна када се узме у обзир ниво квалитета понуђених мапа.
Има ту доста политике!
Не знам, није ми логично да је Словенија интересантнија од Румуније и да је веће тржиште и да нуди више...не знам чега?
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
810
Kad BMW trazi od NavteQa nove podatke, trazi za svoje klijente. Takve interesuje Hrvatsko primorje i Crnogorsko. Slovenija je veza a i mala je. Kad traze driver alert - misle na autoputeve, Ibarska ih ne interesuje pa nece ni imati driver aler. Ovo samo primeri. Rumunija je velika, sad ce nju raditi (20 milona ljudi)...
 
Natrag
Top