Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.583
Браонпас и Мистербг су више пута написали да се бета верзија не треба узимати у разматрање јер је пуна багова. Када буде финална онда се може иста коментарисати!
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
9
Navteq mape su pod Sygic Truck.

Skinuo sam verziju 14.3.4 sa nekog drugog foruma, medjutim kad mi je aktivan internet i pokrenem aplikaciju skontaju da nije kupljena i ugasi se. Da li je i ova sa prve strane takva da ne probavam bzvz. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
9
ne mogu skontati ako skineš sa prve strane

Uporedio sam MD5 obe verzije APK-a, i isti je. Dakle, verzije su iste. Navigacija ne radi (FC i izbaci u notification baru kao da nije kupljena verzija) ukoliko je aktivan WiFi (internet), ne vidim razloga sto bi sa ovom verzijom bilo drugacije.

Fora je disable-ovati CHECK_LICENSE (Can check if you have a license for this app through Google Play) preko Lucky Patchera i sve je OK. Ukoliko zelite ili nekom treba mogu postaviti ispravljenu verziju APK-a :)



Sygic 14.3.4 with WiFi and Mobile Data enabled

Kod:
http://www66.zippyshare.com/v/97003947/file.html
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
809
Navteq mape su pod Sygic Truck. Skinuo sam verziju 14.3.4 sa nekog drugog foruma, medjutim kad mi je aktivan internet i pokrenem aplikaciju skontaju da nije kupljena i ugasi se. Da li je i ova sa prve strane takva da ne probavam bzvz. Hvala

A cemu ti sluzi ukljucen WiFi i aktivan Sygic? Nicemu, osim sto si dobio trial licncu. Ovako pustupajte i nema problema:

1. Deinstalirati prethodnu verziju
2. Obrisati stari folder Sygic
3. Na root dodati novi Sygic folder
4. Sa Sygic PC maps DOWNLOADER preuzeti karte i WCL folder. Downloader ekstrakuje content.info fajl

Sygic PC maps DOWNLOADER za TomTom 2014.06 karte

Sygic PC maps DOWNLOADER za Navteq 2014.09 karte

5. Instalirajte aplikaciju
6. Nikad ne koristiti WiFi i ne slati e-mail iz aplikacije
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
4
Jos jedna informacija ;-) ove mape sto su u samoj navigaciji dostupne za download cije su to mape? One nemaju veze sa tom-tom i navteq-om?
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
postoji greska pri downloaad HERE(Truck) mapa za Srbiju i okolinu i to u .hnr file za sve zemlje a drugo sta to znaci "Downloader exrakuje content.info file" ne vidim ga u mapama. Ako su ovo Truck mape da li se one koriste takve kakve su i za automobile ili se mora promeniti u nekom setovanju ili u content.info.
 
Natrag
Top