Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
809
Citam na Google Play, nema ko se ne zali na Sygic zadnju verziju. Mada meni ni prijasnje nisu Bog zna sta. Mislim da iGO nema adekvatnu alternativu dok se ne pojavi onaj Nokai Here projekat pa da vidimo valja l' cemu :)

Samo beta 14.4x je bagovita. v14.3.4 i nize si OK.

HERE maps ne moze da bude bolja od iGO, Sygic, TT, ... nema sve funkcije. Nece ih ni imati ako se nesto drasticno ne promeni.
TT ima svoju aplikaciju i mape. HERE ima svoju aplikaciju i mape. Oni su monopol.
iGO politika je autio navigacije, Syigic, kontra, ka mobilnim uredjajuma. Ko je u pravu?... Sygic kupuje BeOnRoad aplikaciju koja radi sa OSM kartama... pa ti vidi kakvo je ovo ludilo. Ostali se pripremaju za kljuc u bravu...
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Ako nekog zanima u vezi beta verzije,ja sam poslednja 3 dana detaljno testirao Sygic 14.6.2 verziju(nije finalna,beta je). Verovali ili ne(i mene je prijatno iznenadila),radi besprekorno. Tacna je,rekalkulaciju rute radi odma,najvise posle 50 metara predjenih pogresnom putanjom,ne koci,nista ne baguje,sva ogranicenja brzina besprekorno pokazuje,jedina mana je sto je u opciji obavestavanja uskraceno nekoliko obavestavanja,predpostavljam da ce to srediti u finalnoj verziji kad izadje,recimo nema obavestenja o priblizavanju fiksne kamere,ostala obavestenja ima,ali ponavljam,to je jos beta verzija. Dok ne izadje,zadovoljicemo se zvanicnom finalnom 14.3.4 verzijom.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
59
Meni je Sygic sasvim korektna navigacija koju u zadnje vrijeme koristim češće nego iGO u tim rijetkim trenucima kada mi zatreba. Sve je stvar ukusa ali nekako mi je Sygic u isto vrijeme i jednostavan i vizuelno dopadljiv. Ne kontam kako se ljudi mogu snaći u iGO kada nabacaju one silne dodatke da ih posmatraju u toku vožnje? Meni je bitna glasovna navigacija i da krajičkom oka mogu na brzaka da vidim rutu.
Malo off ali volio bih da Sygic opstane ;)
Ja sam na 14.3.3 i čekam razvoj situacije :)
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
HVALA na info za ovu betu,mislim da cu takodhe sacekati finalnu apk i ja sam jos na onoj 14.3.3 i OK mi je,jednostavna za upotrebu kad se jednom sve podesi,lako za dodati nove POI tacke,lako dodati i nove zvukove,malo jos istrazujem u nedostatku skinova kako se to moze izmjeniti,pozadina,boje ulica eto cisto neke promjene u izgledu a da ne utice na rad,brzinu i tacnost u radu,a glede iGo ljudi ponekad pretjeraju sa dodacima,ja sam sve uklonio,skinove,branding cak razmisljam da uklonim i dem jer nije neophodan,jezike glasove sve sam sveo na minimum potrebnog i radi mi ok,jedino koristim HUD na iGo,PARDON ZA OVAJ OFF.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
621
Meni je Sygic sasvim korektna navigacija koju u zadnje vrijeme koristim češće nego iGO u tim rijetkim trenucima kada mi zatreba. Sve je stvar ukusa ali nekako mi je Sygic u isto vrijeme i jednostavan i vizuelno dopadljiv. Ne kontam kako se ljudi mogu snaći u iGO kada nabacaju one silne dodatke da ih posmatraju u toku vožnje? Meni je bitna glasovna navigacija i da krajičkom oka mogu na brzaka da vidim rutu.
Malo off ali volio bih da Sygic opstane ;)
Ja sam na 14.3.3 i čekam razvoj situacije :)
potrošnja baterije je veliki problem kod ove navigacije
npr.uveče mi ostane telefon na cirka 35% napunjenosti
ujutro je sišlo na 5%
normalno da sam isključio da ne radi u pozadini
deinstalacijom ove aplikacije potrošnja baterije se vraća u normalu
 
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
59
potrošnja baterije je veliki problem kod ove navigacije
npr.uveče mi ostane telefon na cirka 35% napunjenosti
ujutro je sišlo na 5%
normalno da sam isključio da ne radi u pozadini
deinstalacijom ove aplikacije potrošnja baterije se vraća u normalu
Ovo stvarno nisam primjetio, doduše koristim i Sonijevu Staminu i Greenify i Juice Defender za štednju baterije ali pojavila bi se sigurno u nekom logu da srče bateriju.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
621
Ovo stvarno nisam primjetio, doduše koristim i Sonijevu Staminu i Greenify i Juice Defender za štednju baterije ali pojavila bi se sigurno u nekom logu da srče bateriju.
I meni je ovo malo čudno
mislio sam ispočetka da je do nečeg drugog,dok je nisam deinstalirao
koliko mi je poznato trebalo bi samo čekirati da ne radi u pozadini i možda još staviti na šparanje baterije
drugih postavki ja nisam primjetio da bi mi mogle uzrokovati probleme
pokušao sam sa batery doctor,da vidim šta mi on može pomoći,ali mi je s....o viber pa sam ga deinstalirao
malo me zainteresovala ova 14.6.2 verzija,koja je po meni odlična
ali sa ovakvom potrošnjom baterije ,njeno korištenje će teže ići
 
Natrag
Top