Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.556
da li je neko probao na galaxy s4?
у чему је поента да ли је пробана на s4? на свим андроид телефонима ради исто. једина разлика може бити у квалитету gps пријемника (хардвер телефона) и ништа друго.
слободно инсталирај и пробај. ако ти се не допадне, имаш гомилу других навигација у понуди па бирај.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
I ja se sa tim slažem nema problema sa rezolucijama na par mobitela i tableta sam instalirao i radi ok.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
16
Radi li nekome opcija GOOGLE LOCAL SEARCH za pretragu POI-a na Sygicu?

Na CoPilot Live postoji Google pretraga POI-a i mogu reci da sam odusevljen. Skoro svaka firma, kafic, restoran itd u Srbiji racunajuci sela (ne mislim na varosice u unutrasnjosti, vec na PRAVA sela) ima ucrtano i jos sa brojem telefona.

O inostranstvu da ne pricam.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruka
31
Imam problem sa tonom za Prekrsajne/sigurnosne kamere. Sve je podeseno, ali ne govori. Pokusao sam i sa izmjenom imena fajla. Uz to, interesuje me koja je mogucnost dorade mape, posto sam primijetio neke nedostatke.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
16
Imam problem sa tonom za Prekrsajne/sigurnosne kamere. Sve je podeseno, ali ne govori. Pokusao sam i sa izmjenom imena fajla. Uz to, interesuje me koja je mogucnost dorade mape, posto sam primijetio neke nedostatke.

Ne moze da govori vec samo zvucno i vizuelno upozorava.
Sto se tice Editora za mape, mrka kapa. Danima trazim po netu i nista.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruka
31
Pa na mapi imaju kamere i on ih uredno pokaze, ali nema tona. Usao sam u podesavanja i bilo je kao utisano, kada sam ukljucio opet nista. Vazi li ovo za mape van Srbije? I zasto mi fajl "Prekrsajne kamere.bmp" skida sa dodatkom .exe i prikazuje ga kao instalacioni fajl.

P.S. Napravio sam Import folder i stavio u njega ova dva fajla, ostalo nisam dirao jer je .ogg vec bio unutra, podesio sve i opet nista ne radi (probao na BL)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top