Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruka
31
Позз, као и Мититими, скинуо сам Sygic навигацију на Y300, јер постоји неки проблем за рад на иГо навигацији. Једноставно некада ради, некада не, када је ГПС укључен. :)
Инсталирао сам верзију 12.1.3 пошто сам њу нашао, а онда у потрази за мапама видио да овдје има новија. Има ли неке суштинске разлике да бих требао скинути верзију 13.1.1?
Скинуо сам мапе са прве странице и могу рећи да су веома прецизне у граду, али сам данас ишао по мањим путевима и њих има само у дијеловима. Још сам примијетио да је аудио одличан, као и код иГо, али мало чини ми се штека у мапи. Мало брза у односу на стварну позицију (пар метара) и када скренем ван руте, он настави да иде још 20так метара напријед и онда направи нову руту, што доста спорије ради у односу на иГо. Приказ мапе је много бољи него код иГО.
Интересује ме да ли је ова мапа https://hotfile.com/dl/203528750/1abb9a1/Sygic.zip.html новија и прецизнија од мапе у првом посту.

P.S. Skinuo sam ovaj Sygic fajl i na kraju mi je prijavio da je "Izgleda datoteka zlonamjerna". Da li unutra ima neki krek ili je virus?
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.556
Да нема разлике, чему нове верзије и навигације и мапа?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.556
Па рекао сам ти, да нема разлике не би качили ни ову верзију навигације као ни мапа. Мапе су ажуриране а навигација унапређена.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
A kakve su TA mape za Sygic? Znam da mapa Srbije ne sluzi nicemu, ali me to i ne zanima. Kako je Grcka pokrivena? Idem za par dana, a video sam da ima Teleatlasovih mapa sa oznakom 2013.03, dakle novije nego Navteq-ove, pa bih skinuo ako su dobre. Dakle, TA 2013.03 ili NQ 2012.09 za Grcku?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.556
Грчка је одлично урађена у обе мапе. Мораш да знаш, нема мешања мапа. Ако користиш navteq, нека буду све navteq.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruka
31
Ma jutros poranio pa nisam dobro u sest vidio. :) Jd li sve potrebno u tom folderu, i sta znaci to sto prijavljuje virus? Krek ili?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Грчка је одлично урађена у обе мапе. Мораш да знаш, нема мешања мапа. Ако користиш navteq, нека буду све navteq.

Da, znam za mesanje, hvala na odgovoru. Aj onda skinucu TA najnovije mape pa cu malo da ih procackam.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruka
31
Занимљиво ми је да нпр. Бања Лука, Сарајево, Тузла, Брчко и Загреб су веома детаљно одрађени у 3Д варијанти, са великом прецизношћу објеката чак и у приградским насељима, док су у Београду постављени само важнији објекти.
 
Natrag
Top