Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
siguran......a da nije to do ta 2 razlicita uredjaja sa 2 razlicita kitkata?

Pa, nemam (za sada) treći uređaj sa nekim trećim Kitkatom da bih to video. Naći ću ovih dana i trećeg, pa ćemo videti.

Računam ipak da je verovatnoća da nešto ne radi na 2 različita uređaja 2 puta manja od verovatnoće da ne radi na samo jednom uređaju.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
sygic 15.0.3 u listi "Najblize mesto interesa" duplira stavke jedno latinicom drugo cirilicom" za svaki pronadjeni TOI. Kako bi se to sredilo da bude jedno ili drugo?
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Meni se cini da 160 znaci 160 pokusaj da se popravi vecina gresaka,ovo postaje besmisleno svaki dan izlazi 1-2 verzije,gdje je kraj,dosta korisnika se zali da svakim novim updateom nesto novo steka,nekom ne,nekome da,meni konkretno nisu radila obajvjestenja za kamere iako su uredno prikazane na mapi,a ni prekoracenje brzine ne javlja,nije nuzno ali ako imam mjenjac sa 5 brzina zasto da se vozim samo u prve dve.
IZVINJAVAM SE malo sam prosiso temu.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.557
Колико пута је речено да су бета верзије пуне багова и да служе само за пробе?!
Ако желите стабилну верзију онда инсталирајте ону која се нуди званично на маркету а потом исту такву крековану или купљену користите!
Не разумем ту потребу да сваки дан мењате верзију и да се свакодневно води бесмислена дискусија о бета верзијама, ко је колико грешака открио?
Није ово развојно одељење Sygic-a па да се воде дискусије око тога.
Ако баш и желите да дате сугестију и да учествујете у развоју, обратите се директно на: http://devforum.sygic.com/
Такође, покрените тему Sygic-beta и тамо качите такве верзије и водите дискусију ко је колико багова открио. Ову тему препустите стабилним, званичним, верзијама.
Хвала.
 
Učlanjen(a)
28.10.2013
Poruka
144
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
32
Znaci zadnja je 14.7.7, da li to moze da se izmeni u prvom postu, da se okaci link za 14.7.7?
 
Natrag
Top