Svinjište

Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
16
Zbog toga i sličnih razmišljanja ova država ide gde ide.Nije merilo vrednosti pojedinca geografsko poreklo. UPOZNAJ SVOJU OTADŽBINU DA BI JE VIŠE VOLEO.
 
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
1
Bas mi drago da pronadjem svoje zemljake. Ja sam iz porodice Antonijevic iz Svinjista.

Veliki pozdrav za sve zemljake
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
4
U selu nema 5 porodica koje su non stop tamo,na zalost...jedino leti malo selo zivne,mada ne kako je nekada.Nisam tamo bila 15 godina a onda otisla i od tada vec 3 god za redom idem i ici cu do kraja zivota :) Tamo je prelepo :)
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
16
Draga Lindos ja sam takođe iz jednog malog mesta,ali blizu Pirota i za razliku od svih koji sanjaju da se po bilo koju cenu domognu velegrada tu i živim.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
1
I ja sam iz Svinjista i mislim da je tamo prelepo. Na zalost nisam bila vec 2 god, ali se nadam da cu uskoro otici. Ipak sam tamo provela celo detinjstvo. Pozzz za sve iz Svinjista!
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
2
A ja neverujem koliko nas je iz svinjista ja sam otvorio ovu temu samo mi je ovaj acc banovan
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
4
Evo jednog predloga... Ajmo ove godine svi ovog leta da odemo tamo,da selo malo zivne :)))
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
50
Pozdrav svima koliko god da vas ima.Ja nisam iz Svinjista ali bih mnogo volela da nekad odem tamo i da vidim tu lepotu.Tamo imam rodjake i volela bih da ih vidim,jjer moja majka je rodjena u Ivan kuli,a u Svinjistu i u selu Djake ima rodbinu.Zato saljem svima vama pozdrave i kao sto neko na pocetku rece UPOZNAJ SRBIJU da bi je vise voleo,pa i jedno malo mesto kao ovo.
 
Natrag
Top