Survivor Press

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
"VIP Survivor": Biljana se kupala gola


Naturalistički egzibicionizam reč je kojom se najpribližnije može opisati trenutna atmosfera u „Survivoru“.

93721_zabsurvivor05_f.jpg


Kako su se poznati takmičari srodili sa prirodom, tako su sa sebe skinuli sve stege. Slikarka Biljana Cincarević prva je koja se osmelila da pred kamerama pokaže obnaženo telo. Slikarka je nakon joge, lagano skinula kupaći i gola se prošetala plažom, a zatim je zakoračila je u plavetnilo Pacifika.

- Naše ostrvo „Novo kraljevstvo“ bilo je potpuno hipi, teško smo podnosili sintetički kupaći kostim, pa smo ga Vesna i ja redovno skidale i kad god smo mogle kupale smo se bez njega. Mada, kako čujem, dosta njih su se kupali goli. Neke su uhvatili kamerom, neke ne. Mene jesu - kaže Biljana za „Blic“.



I Katarina je, poput Biljane, pokazala savršenstvo svoga bića. Tokom poslednje igre za imunitet ovoj lepotici je potpuno spao gornji deo kupaćeg kostima. Ali, prava nevolja se zapravo zbila nekoliko trenutaka pre toga kada se Katarina našla u klinču sa Andrejem koji joj je, namerno ili ne, svukao donji deo kupaćeg...

Ni ovde nije kraj egzibicionizmu takmičara. Na prikazivanje tela odlučio se i Knez koji je, tokom pranja veša, sa sebe skinuo isti. Knez se, kao rođen od majke, brčkao u plićaku uživajući u nudizmu.

Svoje telo do sada su pokazali i Miloš Vlalukin koji se prvih dana potpuno obnažio, ali i Vesna Zmijanac koja je pre nekoliko epizoda plivala u košulji koja se potpuno providela i isticala njene bujne grudi za kojima su, osamdesetih, uzdisali svi širom Jugoslavije.
Prva pobeda „Kasuka“
Ovo je prvi put da je „Kasuko“ pobedio u igri za imunitet, i njihov vođa Bojana je odlučila da pošalje Kneza na pusto ostrvo u potrazi za imunitetom. I dok slave pobedu, „Kasuko“ zapravo razmišlja o ljubavnim igrarijama Bojane i Nikole. Iako se iz aviona primećuje, njih dvoje još ne žele da priznaju da su zaljubljeni, a ostali ih zezaju zbog toga.


Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Biljana, Katarina i Knez pokazali svoja obnažena tela
Gologuzani!!!

Četvrtak - 25.11.2010

Izgladneli i umorni učesnici ovogodišnjeg „VIP Survivora“ su sve opušteniji, pa u skladu s tim počinju u sve većoj meri javnosti na uvid da stavljaju intimne delove tela!

Tako je slikarka Biljana Cincarević bez ikakvih problema zbacila sa sebe sve „stege koje joj nameće moderno društvo“ (čitaj: gaće), a sevnula je i belina zadnjice Nenada Kneževića Kneza, kao i Katarine Vučetić. I dok je Knez pokazao samo zadnji deo tela, Katarini su u žaru borbe po drugi put ispale i dojke, ovoga puta obe!
- Dobro je da mi se ništa ne vidi spreda, a za pozadinu mi je drago. Pokušao sam ja da se sakrijem od kamera, ali eto... Fino je to što mi se vidi zadnjica, to je normalno, pa morali smo da održavamo higijenu i to što ste videli je momenat mog ispiranja genitalija - objasnio je Knežević za „Alo!“, dok je Biljana Cincarević, koja je gola meditirala, rekla da je to što je uradila potpuno normalno.
- Taman posla da se stidim, pa Vesna i ja smo dugo bile same na ostrvu i sve vreme smo se kupale gole. Sintetika nam je užasno smetala, a kada smo počele da se kupamo obnažene, potpuno smo zaboravile da nas kamere snimaju. Pa nisam se šetala gola ulicom, već sam bila na pustom ostrvu i normalno je da sam se skinula - izjavila je Cincarevićeva za „Alo!“.

Ko će biti sledeći učesnik „Survajvera“ koji će se razgolititi, možemo samo da nagađamo.


Izvor:Alo
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Knez izbačen iz "Survivora"

Po prvi put od početka ovogodišnjeg "Survivora", pleme "Bahandi" je moralo da izbaci jednog člana. Očekivano, izabrali su Nenada Kneževića Kneza. Knez je dobio dupli udarac s obzirom da je pokušao da se spasi tajnim imunitetom koji je bio lažan.

94147_zabsurvivor_f.jpg


Atmosfera na plemenskom savetu nimalo nije bila prijatna. Nakon borbe za glas, Toni je osvojio crniu ogrlicu i iako je Knez bio ubeđen da će Toni crni glas ostaviti sebi i tako se izostaviti iz glasanja, Toni ga je dao Knezu.

Degradirani kuvar je gutao knedle kada je shvatio da njegova slepa vera u "Bahandi" nema osnova. Knez je mislio da će pleme igrati fer i nije ni slutio da je Goca samo dan ranije sve nagovarala da ga izopšte iz društva.

94532_zabsurvivor10_f.jpg


Posle glasanja protiv Kneza, pevač pokušava da se spasi tajnim imunitetom. Ali, tek tada nastaje šok. Andrija svima objašnjava da je imunitet lažan. Niko to nije očekivao.

Knez je ostao bez teksta, i tako pokisao je napustio pleme. Goca pokušava, ali ne može da sakrije zadovoljstvo što je izbačen. Savršeno je lobirala i isterala je svoje.

Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
KNEZ: Muka mi je od svih!


Nenad Knežević Knez sinoć je izbačen iz svog plemena Bahandi! Pevač kaže da mu je muka od „Survajvera" i da mu je drago što je napustio takmičenje.

KNEZ.jpg


- Bolje što su me izbacili, zasitio sam se svega i nisam imao volju da se borim. Čini mi se da sam im bio trn u oku! U plemenu je vladala izuzetno napeta atmosfera, zbog koje se nisam osećao prijatno. Svi takmičari su bili opterećeni, a nekima je smetalo što sam pokušavao da ih nečemu naučim. Kada sam skapirao na koji način me gledaju, digao sam ruke od svega - iskren je Knez.Pevač tvrdi da ne zamera Goci Tržan što je lobirala kod ostalih takmičara da glasaju za njega.
- Neću da je osuđujem što je lobirala da me izbace, možda je u meni prepoznala ozbiljnu konkurenciju. Od samog početka takmičenja tvrdila je da nema taktiku, a njena dela su govorila sasvim suprotno. Recimo, na plemenskom savetu priznala je da je pravila savez sa ženama, potom je pokušala da vrbuje Marka Bulata da sklopi „dil" sa njom. Ali, Gocin plan je pao u vodu, jer je Marko pošten i odbio ju je. Imao bih svašta da kažem, ali bolje je da ćutim - revoltiran je Knez i dodaje:
- Moralni pobednici ovog rijalitija su Marko Bulat i Nikola Rokvić!



Izvor: Press
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Knez: Goca me je oterala

Kao što se dalo naslutiti, pevač Nenad Knežević Knez je izbačen iz “Survivora“. Za ovakav splet dešavanja najviše je kriva Goca Marinković, koja je uspešno svoje suplemenike ubedila da je Knez “najslabija karika“. Ipak, glasovi drugara nisu toliko iznenadili “najboljeg kuvara na ostrvu“ koliko činjenica da je imunitet koji je želeo da iskoristi u pravom trenutku - bio lažan. Knez je potpuno zbunjen i bez teksta napustio igru, a sada, kada je sredio sve utiske, tvrdi da je tako za njega i bilo najbolje.

94531_zabknez01-foto-zoran-ilic_f.jpg


Nimalo ljut na Gocu, Edina i ostale, Knez tvrdi da se u trenutku odlaska osetio kao ptica koja odlazi iz kaveza.

Kako ste se osetili kada ste na plemenskom savetu shvatili da je imunitet lažan?
- Svi smo bili šokirani, i ja i moji saplemenici. Oni su bili ubeđeni da ga nisam našao, a ja sam bio siguran da je pravi. Nisam mogao ni da pretpostavim da će neko da se bakće sa pravljenjem lažnog imuniteta. Nije mi bilo ni na kraj pameti. Na kraju mi je bilo izuzetno drago što nije bio pravi jer ko zna kako bi se ponašao po povratku sa ostrva. Možda bih imao neku taktiku, možda bih nešto uradio, mada nisam osvetoljubiv čovek i nije mi svojstveno da radim stvari zbog kojih bih se kasnije kajao.



Kakvo je vaše mišljenje o Edinu koji je izradio lažni imunitet?
- Svi smo imali drugačije motive kada smo ulazili u “Survivor“, neko da bi igrao igru ne birajući sredstva, a neko da bi dokazao sebi šta sve može da izgura. Ja se lično ne bih bavio tim stvarima kao Edin, ali i to je bilo igrački, tako da ne mogu nikome baš ništa da zamerim, čak ni Goci koja je pleme okrenula protiv mene.

94532_zabsurvivor10_f.jpg


Niste se naljutili na Gocu?
- Ne, ni na nju, ma ni na koga. Nemam prava da se ljutim. Ljudi su u takvim uslovima spremni na sve, možda sam i ja rekao i uradio nešto nesvesno. Moguće je da je ona najviše pravila te kalkulacije i bila mi je beskrajno simpatična kada je upravo devojke pitala da li bi trebalo da izbacuju devojke. Mi smo pre nekoliko dana proveli ceo dan na snimanju novogodišnjeg programa u Crnoj Gori, nismo se odvajali i ne bih mogao da se ljutim na Gocu koju poznajem ceo život. Svako je kovač svoje sreće i svako je odgovoran za svoje postupke.
Mislite li da je Goca kriva za vaše izbacivanje?
- Pa naravno, Goca je odgovorna. Čim se krug smanjuje, svako se plaši za sebe, i kad vide za koga većina glasa, gledaju da se spase.

Da li vam je žao što ste ispali?
- Nije. Ljudi su postali opterećeni igrom i shvatio sam da tu nema mesta ni zezanju ni pozitivnom duhu. Tačno sam ispao kada je trebalo. Osetio sam se kao ptica koja pati u kavezu i umesto kaveza dobio sam prostor za slobodan let.

Zbog čega ste smetali takmičarima?
- Problem je generalno bio taj što sam bio najstariji i hteo sam da mlađim učesnicima ukažem na neke greške. Neko je to shvatio kako je trebalo, a neko nije. Kamo sreće da sam ja bio najmlađi i da sam imao nekoga da me nauči nečemu. Oni su u startu pogrešno protumačili moje namere i bio sam individua koja se potpuno odvajala. Verovatno su me zamrzeli u momentu i pitali se “šta se ovaj pravi pametan“.

Ko je bio najjači takmičar u “Bahandiju“?
- Katarina! Bez obzira što je žena, ona je bila izuzetno spremna fizički i imala je jaku psihu. Mogla je da izdrži neverovatne napore.

A ko je bio najveći igrač u “Survivoru“?
- Dva najveća igrača su bili Edin i Marko. Marko je s jedne strane ušao iskreno i srcem, a Edin je bio spreman da uradi neke stvari koje nisu baš bile čiste.

Koliko vas je promenio “Survivor“?
- Smršao sam 11 kilograma, što je dobro za moje zdravlje. S druge strane, “Survivor“ me je naučio da drugačije gledam na stvarnost i odnose sa ljudima i da shvatim da možda ne bi trebalo da budem previše iskren, već da neke stvari zadržim za sebe. Bio sam onakav kakav sam privatno.

Strah na ostrvu
S obzirom na to da će se plemena uskoro ujediniti, takmičari su započeli kalkulacije za ozbiljnu borbu. Goca već razmišlja o trenutku kada će Aleksandru preobratiti na stranu “Bahandija”, a Jeleni i Katarini daje zadatak da ispitaju Bojanu i Nikolu. Goca tvrdi da je mladom paru možda svejedno u kom su plemenu samo dok su zajedno, što bi ih svrstalo u red poželjnih saveznika. S druge strane, u “Kasuku” vlada tenzija upravo zbog Bojane i Nikole.
Edin misli da su Barović-Rokvić jedno i da su zbog toga mnogo veća pretnja od ostalih...



Izvor:Blic


Kao%20%C3%85%C2%A1to%20se%20dalo%20naslutiti,%20peva%C3%84%C2%8D%20Nenad%20Kne%C3%85%C2%BEevi%C3%84%C2%87%20Knez%20je%20izba%C3%84%C2%8Den%20iz%20%C3%A2%C2%80%C2%9CSurvivora%C3%A2%C2%80%C2%9C.%20Za%20ovakav%20splet%20de%C3%85%C2%A1avanja%20najvi%C3%85%C2%A1e%20je%20kriva%20Goca%20Marinkovi%C3%84%C2%87,%20koja%20je%20uspe%C3%85%C2%A1no%20svoje%20suplemenike%20ubedila%20da%20je%20Knez%20%C3%A2%C2%80%C2%9Cnajslabija%20karika%C3%A2%C2%80%C2%9C.%20Ipak,%20glasovi%20drugara%20nisu%20toliko%20iznenadili%20%C3%A2%C2%80%C2%9Cnajboljeg%20kuvara%20na%20ostrvu%C3%A2%C2%80%C2%9C%20koliko%20%C3%84%C2%8Dinjenica%20da%20je%20imunitet%20koji%20je%20%C3%85%C2%BEeleo%20da%20iskoristi%20u%20pravom%20trenutku%20-%20bio%20la%C3%85%C2%BEan.%20Knez%20je%20potpuno%20zbunjen%20i%20bez%20teksta%20napustio%20igru,%20a%20sada,%20kada%20je%20sredio%20sve%20utiske,%20tvrdi%20da%20je%20tako%20za%20njega%20i%20bilo%20najbolje.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
„Survajveri" se napokon okupali!


„Survajveri" su, posle 17 dana, napokon dobili mogućnost da se okupaju u slatkoj vodi. Netrpeljivost među rivalima je nestala čim su na novom ostrvu ugledali tuš-kabine, kupke, šampon, četkice za zube...

SURVIVER-1.jpg


Najveće oduševljenje novim uslovima pokazao je Miloš Vlalukin, koji se odmah skinuo i nije se obazirao na kamere.
Ništa manje slobodan nije bio Toni Zen, koji je kamerama pokazao zadnjicu „u čast" što će konačno obući pamučne gaće.
Diskretnije su bile Bojana Barović, Jelena Mrkić i Katarina Vučetić koje su se tuširale u kupaćem kostimu. Kada su se latile brijača da srede prepone, bunile su se zbog prisustva kamermana.
Nakon što su se „upristojili" počela je žurka sa izobiljem hrane i pića. Razlike između plemena nestale su vrlo brzo pa je tako Edin Škorić đuskao sa Gocom Tržan, a Andrej Maričić je pozirao sa Jelenom i Katarinom.
Na tajnom ostrvu pridošlica Knez morao je da palminim listom hladi „kraljicu" Vesnu Zmijanac i rasteruje komarce oko nje.


Izvor: Press
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Goca%20skidala%20ga%C3%84%C2%87e%20Aleksandri%21

Goca skidala gaće Aleksandri!


surv-v.jpg


Goca skidala gaće Aleksandri!

Petak - 03.12.2010

Borba plemena u VIP „Survivoru“ donela je veliku radost brojnim muškarcima jer je pop pevačica Goca Tržan koleginici Aleksandri Perović toliko vukla gaće da joj je zadnjica sve vreme sevala.

Potpunu sreću pripadnika jačeg pola sprečila je Perovićeva, koja je uspela da se spase da joj Tržanova ne skine gaće skroz. Aleksandra je uspela da pobedi u duelu, ali i da svoju „vršnjakinju“ ne prikaže na svetlosti dana.

Vesnine dojke - 2. deo

Očigledno naviknute na medijsku pažnju, grudi legendarne folk pevačice Vesna Zmijanac su pre izvesnog vremena treći put uspele da ispoziraju pred kamerama, ovog puta bez znanja popularne Zmiki. Naime, posle kupanja i poziranja u beloj lanenoj košulji, Vecine dojke su iskoristile priliku dok njihova vlasnica uživa u popodnevnoj dremki i nekako se iskobeljale, tačnije, ispale iz kupaćeg kostima.


Izvor:alo
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
„SURVAJVER“: BOJANA LEGLA NA NIKOLU


31813.jpg


Mlada manekenka Bojana Barović misli da u njenom plemenu vlada prividna harmonija, ali ne zna šta će biti kad se situacija zakuva.

Ona ne vidi nikakvu podelu u plemenu Kasuku, mada priznaje da često i u privatnom životu ne primećuje očigledne stvari. Njeno vreme s Nikolom jedina je stvar koja je na ostrvu okupira. I dok ona uživa na plaži ležeći preko svoje jače polovine, na plemenskom savetu Miloš Vlalukin biva izglasan i on je sledeći izbačeni takmičar.



Izvor:Kurir
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
„SURVAJVER": Vesni Zmijanac se smanjile grudi!


Nove epizode „VIP Survajvera" donele su muke pojedinim takmičarima. Naime, pevačica Vesna Zmijanac požalila se Knezu da joj se smanjio obim grudi, dok joj stomak visi na sve strane.

VESNA.jpg


- Vidi, vidi! Ovo je sve bilo puno kad sam ovde došla, a sada nemam ništa, jedino mi je stomak ostao - žalila se pevačica Knezu dok se hvatala za prazne korpe svog kupaćeg kostima. Međutim, on ju je utešio rečima da će do kraja takmičenja ostati i bez „šlaufa" oko stomaka, nakon čega se Vesna smirila. S druge strane, članovi velikog veća kuju plan kako da razotkriju aktuelne takmičare i smišljaju intrigantna pitanja koja će im postaviti na plemenskom savezu. Biljana Cincarević razmišlja kako da razdvoji jedini par na ostrvu Bojanu i Nikolu, jer smatra da njih dvoje ne zaslužuju pobedu. Za to vreme glumac Miloš Vlalukin dolazi na ideju da sve one koji budu ispali iz takmičenja dočeka sa novim pravilima i igrama kako bi pristupili velikom veću. Inače, članovi ujedinjenog plemena Putong planiraju da eliminišu pevačicu Gocu Tržan, za koju smatraju da je najbliža osvajanju glavne nagrade od 50.000 evra.

Izvor:press
 
Natrag
Top