Subotari sve znaju, zato pitajte njih

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo.

Ja ne pravim svinjarije koje ti cinis, i zato trebas da se stidis.

Ja propovedam Hrista, moral, rec Bozju, i pozivam ljude da se obrate.

A tvoja pakost je samo tvoja.

A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Tripo.

Ja ne pravim svinjarije koje ti cinis, i zato trebas da se stidis.

Ja propovedam Hrista, moral, rec Bozju, i pozivam ljude da se obrate.

A tvoja pakost je samo tvoja.

A evo odgovora.
Sedmog decembra 2022 godine - Isus se pojavljuje na oblacima nebeskim u sili i slavi sa hiljadama Svetih andjela
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sedmog decembra 2022 godine - Isus se pojavljuje na oblacima nebeskim u sili i slavi sa hiljadama Svetih andjela

A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
Natrag
Top