Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Tu se sada proteze drugo pitanje zlato i SF parice, zar se one ne dobijaju na postovima. A da bi zaradili moramo da postujemo, da bi trosili moramo da ih zaradimo. Zar ovo nije podstrekivanje spama ili samo pogresno rezonujem?


Ma... i to sa tim zlatom i SF paricama je klasicna prevara... msm... izvukose mi 1500 zlata za pp sanduce, koje se povecalo samo teoretski... a, na temi gde sam postavio pitanje o tome, niko se ne oglasava... vec treci dan...

I u cemu je onda svrha tog zlata i tih parica? Ako sa njima ne mogu nista da postignem, sta ce mi onda? :???:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Eleny, i ja bih, ali... Sad bih mogao dugo da ti objašnjavam kako vlast utiče na većinu ljudi, makar i na ovako mikro nivou kao što je forum, ali da izbegnem kilometarska objašnjenja, reći ću ti samo: Sujeta.

Death, zarađuje se i na spamu, vidiš to kad odeš u Valuta.

Ali što ja ne mogu da promenim potpis, nije mi jasno, neće pa neće... :dntknw:
Nisam znao da se zarađuje...:dntknw:
Ali ne bi trebalo da govorimo o motivima šta i kako...moderatori su moderatori...mi možemo samo da se borimo i da ne ćutimo kad nam nešto smeta yes3
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ma... i to sa tim zlatom i SF paricama je klasicna prevara... msm... izvukose mi 1500 zlata za pp sanduce, koje se povecalo samo teoretski... a, na temi gde sam postavio pitanje o tome, niko se ne oglasava... vec treci dan...

I u cemu je onda svrha tog zlata i tih parica? Ako sa njima ne mogu nista da postignem, sta ce mi onda? :???:
Slazem se s Vladinim misljenjem...
Danima skupljala za titulu skupila i kad hocu da je promjenim ili obrisem-ne moze.
Postoji tema o tome ali oni postavljaju sceenshot-OVE kako je to moguce (valjda samo kod njih) kod nas obicnih smrtnika to ne pali...
A niko nece da se potrudi ili objasni,a i za sanduce da isto je:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
Eleny, i ja bih, ali... Sad bih mogao dugo da ti objašnjavam kako vlast utiče na većinu ljudi, makar i na ovako mikro nivou kao što je forum, ali da izbegnem kilometarska objašnjenja, reći ću ti samo: Sujeta.

Death, zarađuje se i na spamu, vidiš to kad odeš u Valuta.

Ali što ja ne mogu da promenim potpis, nije mi jasno, neće pa neće... :dntknw:
Ma kapiram ja to. Zato i kazem... Ali da ne tupimo o tome... :)

Ti si meni sumljiva... previše ti toga znaš.:lol:
Cim si ti mene prepoznao kao sumnjivu... i ti si meni sumnjiv :D :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Eleny i PYC ubačeni elementi... Mada to je već tema za špijune. :D

Ali nema jednog lika,
koji je i formalno započeo buku,
neki ga ovde znaju kao Bika,
ali u stvari, radi se o Vuku.

:mrgreen:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Eleny i PYC ubačeni elementi... Mada to je već tema za špijune. :D

Ali nema jednog lika,
koji je i formalno započeo buku,
neki ga ovde znaju kao Bika,
ali u stvari, radi se o Vuku.

:mrgreen:

Drug Vuk se izvinjava, mene je ovlastio da vam prenesem pozdrave i da se izvinem u njegovo ime. On naime ima neodložne obaveze u organima uprave i štrajkačko sindikalnoj centrali. Zamolio je da uvažite njegovu ispriku.

160VUK_JEBAC.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top