Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
:hi: štrajkači, spremni za nove pobede? :D

Blokuse, ne znam ni ja na koje teme misliš, slabo zalazim u druge delove foruma, ali ako post ne sadrži uvrede, a u okviru je teme, onda nema osnova da se briše.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ljudi, jedno pitanje...

Imamo li ustanovljena neka opsta pravila strajka, kojih se pridrzavamo ili i dalje svako strajkuje za sebe, onako kao misli da treba?

protest-signs.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ljudi, jedno pitanje...

Imamo li ustanovljena neka opsta pravila strajka, kojih se pridrzavamo ili i dalje svako strajkuje za sebe, onako kao misli da treba?

Svako je jedinka za sebe i nije ograničen pravilima kako će da se ponaša, znači radi onako kako misli da treba...ali treba imati u vidu da smo svi deo jednog većeg kolektiva i da sami za sebe ne možemo ništa...cilj je da se naše omiljene teme vrate tamo gde im je mesto...a ako usput imate pojedinačne primedbe i to ćemo da predočimo
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Nisam video da je na ovom forumu ikada ispraviljena greška administracije, ali očekujem presedan i vraćanje one 2 teme u Slobodne. To su sasvim korektni zahtevi. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Još jedna bitna stvar...U temi Dobro jutro, dešavalo se da se piše po ceo dan...opet ljudi ustaju u raznim periodima dana...ali to bi ubuduće sa naše strane moglo da se reguliše, ako se okupljamo za kafu uveče ili popodne, mislim da već postoji druga tema pa bismo tu mogli da se okupimo da ovu prvu ne zatrpavamo...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Za temu Postavite pesmu koja je inače lepljiva u Slobodnim diskusijama stoji "Poklonite pesmu nekom članu na forumu..." dovoljno je pogledati zadnjih nekoliko strana da bi se video šablon koji postoji gotovo od početka...Tema se pretvorila u šta trenutno slušate...niko ne naglašava kome pesmu upućuje čime tema gubi svaku svrhu...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Teme kao što su Poklanjam članu i Dobro jutro ne zaslužuju da budu u spamu jer su veoma zanimljive dok tema kao što je Postavite pesmu pod ovim uslovima mora u spam...Kako se trenutno osećate, klasična spam tema...

Ni tema dobro jutro nije spam po meni. Ne znam sta da kazem. Sem da iskomentarisem Kud plovi ovaj brod.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Kad smo već kod nelogičnosti, u Slobodnim postoje 2 lepljive teme koje imaju 4 strane!?! Znači, totalno neinteresantne i neposećene, koji je tu kriterijum za lepljivost. :dntknw:

Razumem Ljubopitljiva da se ti ništa ne pitaš, ali šta je onda poenta uredničkog statusa i posla...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ni tema dobro jutro nije spam po meni. Ne znam sta da kazem. Sem da iskomentarisem Kud plovi ovaj brod.

Dobro jutro i Poklanjam članu nazad u Slobodne diskusije
Šta bi ste rekli osobi iznad da se probudite pored nje, Kako se trenutno osećate, Postavite pesmu...u spam

U stvari prvi deo zahteva je bitan za ovo drugo kako hoćete


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top