Šta žene žele - kako da je oborite s nogu

Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Zbog ovakvih predrasuda nema više džentlmena. :( Tužno
Odličan izgovor da budemo sebični i sami.

Pročitati za početak post od Zbaz-a
Ja smatram da je jako važno da vaš muškarac zarađuje dovoljno da žena može da troši...nema ništa lepše od toga..ubih se od te ženske ravnopravnosti gde sam uvek zarađivala više..a sad je i neki hit da žena izdržava muškarca....ako ovo nije sarkastični komentar smatram da je OK...trošiti novac svog voljenog..žena je i onako lepša polovina .a ona će se ženski odužiti i zahvaliti...:yea:

Dodato posle 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ljudi da se ne lazemo.. SAMO DUBOK DZEP I MOC OBARAJU SA NOGU..
Nemoj se tako tešiti......ne pomaže....:yea:

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Napišite joj pesmu?
Pa ja nemam pojma da pišem pesme a i nisu svi tako pesnički nadareni kad bi svi pisali pesme to bi bilo stvarno svaka čast ono kao neko te cima e šta radiš ništa eto dosadno mi je pa pišem malo pesme mislim bez veze.
Pošaljite joj romantičnu poruku imejlom ili je ostavite negde u kući
Ono na kraju "ili je ostavite negde u kući" je stvarno žešća varijanta mislim idealna šema.
Donesite joj doručak u krevet
Mislim idealna glupost jede se u kujni ili trpezariji a ne u krevetu to je tako grozno da nema granica još kada samo pomislim na sve te mrve, prosut jogurt, sok ili tako neke ostatke od hrane u krevetu koje će na kraju naravno da očisti ta ista žena koja je tu "čast" koju je primila da je muž ili dečko usluži hranom koju je on nestručno sbudžio u kujni je posebno grozna.Ajde da je to lepo spremio pa je pozvao da to sve jede u kujni gde se obično i jede uz lepo pripremnjen sto malo cveća kao neko iznenađenje to i nekako i da razumeš.
Pošaljite joj buket cveća ili kutiju čokolada na posao
I onda idu izuzetno bajna i divna pitanja više nego zavidnih kolega a da ne pričamoo o nekima koji imaju želju da podjebavaju samo da im se namesti prilika ima da je zezaju narednih nedelju dana tipa "baš neki fin dečko" i sl. da ne nabrajam šta sam sve video i čuo kao reakciju na pomenuti predlog.
Al si negativannnnnnnnnnnnnnnnn....................................

Dodato posle 23 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

...a kako bi biloooo...pored navedenog i malo iskrene zainteresovanosti (ne samo da se, glupa kokoš smuva parama, jaknama i uglađenošću), nego zainteresovanosti i da se ona upozna...?Šta misli, šta oseća, čemu se nada, kako vidi sebe za par godina...možda upali...kod neke...
Svaka čast..slažem se...

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Opet ponavljam, smisao za humor, teranje "nečeg ličnog" (pa makar i protiv svega i svih, ali sa ličnim pečatom!), velika doza samopouzdanja, opšta kultura, malo inteligencije, tolerancije, pomešano sa dozom ljubavi, i daje pravi recept... yes3
a u pravu si ali recep ti nije precizan ..pa se mnogi neće snaći...jer kod svake žene nije isto..kod neke treba više inteligencije..kod druge više duhovitosti.kod treće.....???

Dodato posle 2 Sati 22 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

........užasno negativan stav.....žao mi je zbog lošeg iskustva...pozz

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

.....slažem se da crne cipele nikad neće izaći iz mode..a da li znaš koji je najlepši ukras na ženi???
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
37
Zenu je najlakse oboriti sa nogu ,tako sto ces da je nokautiras ...mada ona to sigurno ne zeli ,ali jbg to je najlakse . :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
a u pravu si ali recep ti nije precizan ..pa se mnogi neće snaći...jer kod svake žene nije isto..kod neke treba više inteligencije..kod druge više duhovitosti.kod treće.....???
Sastojci su tu, recept se razlikuje od slučaja do slučaja... Pa šta bi bilo kad bi sve žene "padale" na iste stvari??? Mi muškarci bi svi isto izgledali, oblačili se, pričali iste priče i imali iste fazone! Ali dovoljno ste vi komplikovane, tako da "univerzalni recept" ni ne postoji... :blum3:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
"2. Odvedite je na vikend iznenađenja
3. Napišite joj pesmu
5. Pripremite joj opuštajuću kupku nakon lošeg dana na poslu
7. Donesite joj doručak u krevet
9. Pošaljite joj buket cveća ili kutiju čokolada na posao"
Originally posted by: BaneFromDaHood

ovo su najbolji ikada ponudjeni odgovori. hvala ti za ovo Bane
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
1
Haha... zanimljivo ! Ja jedino sto sam naucio o devojkama je to sto si bolji prema njima to su one gore prema tebi! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Haha... zanimljivo ! Ja jedino sto sam naucio o devojkama je to sto si bolji prema njima to su one gore prema tebi! yes3
Imao si posla sa pogrešnim devojkama... ;) Kad ponudiš malo-a dobiješ malo više, kad ponudiš mnogo-a dobiješ sve, e onda ćeš znati da je pored tebe prava devojka/žena...
 
Natrag
Top