Šta žene vole na muškarcu?

Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
brkove ???, mozda gresim,wacko2
ili da su tu negde...
dole, gore, sa stranesmile3
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2010
Poruka
3
Ipak ne bih se slozio sa vama zene vole da si sto vece djubre u smislu ,da te druge uvek gledaju pozeljno, da sa njima vodis otvoreno razgovor o svim mogucim intimama sto ljudi rade i narocito vole kada njim kazes da ne smes da imas odnos sa njom da joj ne bi slucajno ostetio matericu .. svaka bih pozelela takvog muskarca pored sebe..pasa024
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Ipak ne bih se slozio sa vama zene vole da si sto vece djubre u smislu ,da te druge uvek gledaju pozeljno, da sa njima vodis otvoreno razgovor o svim mogucim intimama sto ljudi rade i narocito vole kada njim kazes da ne smes da imas odnos sa njom da joj ne bi slucajno ostetio matericu .. svaka bih pozelela takvog muskarca pored sebe..pasa024

I ja bih zakljucio da se ti hvalis... Sa svojom alatkom i ostecenjima materice... Pogotovo u temu sta zene vole na muskarcu...:fool:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
I ja bih zakljucio da se ti hvalis...

Sazrevas ... To mi se svidja. Nestali mi plavci pa cu ovako da ti se zahvalim ... Kada zeni kazes da ces da joj ostetis matericu ako budes imao sex sa njom recice ti da si bolid i pravice fazone na tvoj racun ... Lepo si ovo zapazio, a vidis meni je ta recenica promakla ...yes3. Bravo!!!:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Sazrevas ... To mi se svidja. Nestali mi plavci pa cu ovako da ti se zahvalim ... Kada zeni kazes da ces da joj ostetis matericu ako budes imao sex sa njom recice ti da si bolid i pravice fazone na tvoj racun ... Lepo si ovo zapazio, a vidis meni je ta recenica promakla ...yes3. Bravo!!!:yea:

Samo me je pogodio tamo gdje nije trebao... Mogu ja bit i ozbiljan, ali za sada mi se neda...
PS: To neznaci da sam u prijasnjim postovima pisao nesto sto nije istina, sve sto sam napisao bilo je iz licnog iskustva onako kako se i dogodilo, samo sam to napisao na malo neozbiljan nacin, i to je to... yes3
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Volim visoke muskarce, koji lepo pricaju sa zenama(sto nisu vulgarni), koji se seti pa svoji dami kupi ruze, muskarci sto izkazivaju postovanje do zena, i koji nikada ne bi bio grub prema zeni.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Muškarca prvo vidiš! I ako ti se dopadne počneš sa njim da razgovaraš! Nema tu mudrosti! To da li je lep ili nije je relativna stvar jer muškarac koji se sviđa meni ne mora da se svidi i nekoj drugoj! Privuče te ono nešto na brzinu a posle polako ambalaža dobija i sadržaj... Ako se to sve uklopi to je to...
A to da li neko ima love ili nema ne piše na čelu pa da znaš, a ako se on time hvali onda je prost i bahat, bar po mom mišljenju...Ako mu je lova jedina karakterna osobina, neka fala...




E, da onaj komentar za razvaljivanje materice je... Mislim ako nađeš neku koja na to padne drži je jer našao si svoju srodnu dušu! Razvaljivanje materice! Šta reći?!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Muškarca prvo vidiš! I ako ti se dopadne počneš sa njim da razgovaraš! Nema tu mudrosti! To da li je lep ili nije je relativna stvar jer muškarac koji se sviđa meni ne mora da se svidi i nekoj drugoj! Privuče te ono nešto na brzinu a posle polako ambalaža dobija i sadržaj... Ako se to sve uklopi to je to...

Eto, upravo to sam ja pokusavao da objasnim Rekontri ali .... Bezuspesno ....:(
 
Natrag
Top