Šta žene vole na muškarcu?

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Da a ti bi zivjela s nekim ko nema ni kucu ni stan... A sto se tice fizicke privlacnosti tu nema malo istine, to je 100% istina, zar bi ti bila s nekim ko je ruzan ali ima dobru dusu, probajte malo zivjet pravi zivot a ne samo spanske sapunice, volim ja tebe ti volis mog brata, a moj brat voli tvoju sestru i opet na kraju svi sretni i zadovoljni....:beee:



Moj muz nije imao nista kad smo se uzeli i pravo da ti kazem i nije neki lepotan...Ali sve druge kockice su se poklopile i eto...ako hoces, veruj, ako neces, nema veze, svako ima pravo na svoje misljenje i ja ga postujem...:)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Lično prvo na muškarcu pogledam oči, onda sledi "fizičko skeniranje", ako mi se svidi na prvi pogled upuštam se u priču sa njim, ako i "verbalni skener" prođe, e onda se tu "krčka čorbica":)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Moj muz nije imao nista kad smo se uzeli i pravo da ti kazem i nije neki lepotan...Ali sve druge kockice su se poklopile i eto...ako hoces, veruj, ako neces, nema veze, svako ima pravo na svoje misljenje i ja ga postujem...:)


Ja nemam razloga da ti nevjerujem, i svaka ti cast na tome... (ja opet imam sve pa necu da se zenim...) I normalno da i ja postujem to sto ti kazes... :give_rose:

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Lično prvo na muškarcu pogledam oči, onda sledi "fizičko skeniranje", ako mi se svidi na prvi pogled upuštam se u priču sa njim, ako i "verbalni skener" prođe, e onda se tu "krčka čorbica":)

E samnom bi sigurno dosla do krčkanja čorbice ali tada bi morala dobro mjesat, da ne zagori!tease
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top