Sta vas najcesce muci u zadnje vreme?

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Već nekolike godine spavam po danu,a moje teme za pjesme i slike pronalazim mučno sve kroz dim i noću,sam sebe mučim tim ponašanjem.Ali je i istina da mi to dosta odgovara.

Ti si neki mazohista, sam sebe mučiš a to ti odgovara. Ajd priljepi neku pjesmu da vidim zašto se mučiš.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Pa u pitanju su cigare i noć dalje pjesme i slikarstvo kako ne bi sebe tim mučio.Ima mojih pjesama u temi stihovi koje volim i u temi za spamere priručnik za odbr. i zaštitu od vampira.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Mene spavanje. Prvo mi se mnoooogo spavam i kad legnem oci su mi vece od sove .... Pojma nemam koj mi je djavo .... Kafa me uspavljuje :???: .... Non-stop zevam, ..... Uzas .....


Sta vas muci???

Samo me muči kad će plata! Eto,baš pre neki dan ja se tako mučim i mučim...kad ono - plata! Sad se mučim svaki dan i nadam se da će biti plata...

Čak sam i pesmu za platu napisao... I ja sam pesnička duša! Nije ovaj povampireni Jesenjin jedini! :lol:
Dakle,pesma:

PLATA

Moja plato,
Očekivana danima,
Zašto te potrošim odma'
Stvarno me zanima...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Mačak....stalno nešto izvoljeva.....sad je navukao onaj srašan šlem..:vorred:..pa ajd što plaši ukućane.....nego i prolaznike sa prozora ....yes3.
 
Natrag
Top