Sta vas najcesce muci u zadnje vreme?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mene spavanje. Prvo mi se mnoooogo spavam i kad legnem oci su mi vece od sove .... Pojma nemam koj mi je djavo .... Kafa me uspavljuje :???: .... Non-stop zevam, ..... Uzas .....


Sta vas muci???
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Black wizard, provodiš previše vremena ispred računara, umaraš oči i eto razloga zašto ti se spava.
Ja sam isključio računar na 2 sata i ne mogu da ti opišem kako su mi se oči odmorile, od umora ni traga, a raspoloženje je mnogo bolje.
Pokušaj i uverićeš se sam.

Što se sna tiče on ti je verovatno loš jer nemaš skladan ritam spavanja, pa ti se ceo ritam poremetio.

Naravno ovo su samo moje pretpostavke.

I ja imam problema sa snom, pa nekako živim, šta ću.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
pa vidi..
prvo zaspim,pa legnem
kad spavam,ne stedim se
samo sto za tu aktivnist nemam puno vremena
neki od mojih prijatelja piju roze pilulice za spavanje
a ja pijem kafu da ne bih spavala(mada bas i ne deluje)
dakle,spavam 5-6 sati u vr' glave..

eto,to je jedan od mojih problema u zadnje vreme
'ocu,bre,da spavam!!:girl_werewolf:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Black wizard, provodiš previše vremena ispred računara, umaraš oči i eto razloga zašto ti se spava.
Ja sam isključio računar na 2 sata i ne mogu da ti opišem kako su mi se oči odmorile, od umora ni traga, a raspoloženje je mnogo bolje.
Pokušaj i uverićeš se sam.
Što se sna tiče on ti je verovatno loš jer nemaš skladan ritam spavanja, pa ti se ceo ritam poremetio.
Naravno ovo su samo moje pretpostavke.
I ja imam problema sa snom, pa nekako živim, šta ću.

Nisam ja otvorio temu zbog sebe nego zbog drugih .... Ako nemas tih problema blago tebi .... Ako te u zadnje vreme nista ne muci opet blago tebi .... Ako u zivotu nemas nikakve probleme pa ti si savrsen jbt .... :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
aj' da pruzim malo utehe...

40824142383392462616142.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Mene muci to sto moram puno da radim.Dva puta sedmicno radim po ceo dan, a subote radim od 6h-12h.Ja nemam vremena da se odmorim. Kada legnem odmah zaspim, cak se bojim da od umora necu cuti sat kada me jutrom budi, pa se zbog toga vise puta nocu sam budim i gledam na sat. Posla imao preko glave, cak su nam danas rekli da moramo jos vise da radimo.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Mene muci neizvesnost....Firma u kojoj radim posluje jako lose u zadnje vreme , pa se ne zna da li cemo i koliko dugo da radimo..
Volela bih da se ta agonija vec jednom zavrsi pa da znam da li da trazim drugi posao...
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Mene muci sto sam pogresila dva slova u prvoj temi koju sam otvorila na ovom forumu .Muci me i to da li se ispravno pise jebote ili jebo te posto je ostala nedoumica po tom pitanju jer neki tvrde ovako a drugi onako ....i tako ...
Muci me i to sto sada moram da spremam veceru a nesto me mrzi .yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mene razne misli more...mnogo razmisljam i to me muci...Hocu sve da znam unapred ..unazad..hocu da znam i ko sta misli o bilo cemu..hocu da znam sve i svasta..puna mi je glava od raznih misli..Kad bih mogla malo glavu da ispraznim pa da je punim polako i natenane...To bi mi bas olaksalo da izbacim nepotrebno a ubacim samo ono sto mi treba...samo ne znam kako? :thinking:Ovaj smajli bas podseca na mene...:)
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Cecilija idi brzo u ordinaciju doktora Wiza shiza i pitaj ga sta da radis ,mozda on ima neku kreativnu ideju kako da ti napuni glavu ...polako i natenane ... :vorred::blum3:
 
Natrag
Top