Šta Vas čini srećnim?

Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Srecnom me, prvenstveno, cini harmonija i sklad u porodici. A potom i mnoge sitne stvari i stvarcice :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
5
Moj dragi je rekao kako je tebi malo potrebno da budes srecna...Hmm, to je zato sto sam veliki optimista i u svemu vidim pozitivne stvari :) Sreca je zapravo svuda oko mene, u ljudima koji me okruzuju, u hobiju, u prirodi...Krije se u sitnicama svakodnevnog zivota.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Najsrećnija sam kada vidim da su ljudi oko mene srećni i zadovoljni. Prvo porodica a onda i svi bližnji. Trudim se, koliko mogu, da ih na svaki način usrećim. Lepom reči, sitnicom, malom pažnjom, dobrom šalom, podrškom kad su u nevolji...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Sreca..
Kako doci do nje i zadrzati je?
To je povratni proces davanja i primanja.
Volim da ljude do kojih mi je stalo darujem.Sad, osmehom,lepom recju,nekom materijalnom sitnicom,nije vazno.
Kada mi neko na bilo koji nacin pokaze da misli na mene,to mi je dovoljno da se osecam dobro.Iz toga proizilazi sreca.Sto se vise hrani,sve je vise ima.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Šta Vas čini srećnim?
Zdravlje?
Ljubav?
Novac?
Lepi pokloni?
Divan dan koji možete da provedete onako kako želite?
A možda Vam je za sreću dovoljan i nežan pogled ili osmeh drage osobe?

Ivo Andrić jednom reče: ''Što ne boli - to nije život, a što ne prolazi to nije sreća.''
Verujem da je čoveku dovoljno da malo oseti i doživi tu istinski prolaznu sreću kako bi se održao u životu.
Srećnim me čini pažnja i ljubav najmilijih i najdražih mi osoba. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
131
jeste fraza- ali je najvaznije biti zdrav i biti okruzen ljudima koji te iskreno vole!jedino tako se lepo oseces,a kad ti je lepo imas sve:snagu -da se boris,motivaciju- da radis,zelju- da zivis i uopste-spoznas sebe,a to je najvaznije!
yes3
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Dosta toga me cini srecnim... U poslednjih 6 i nesto meseci,recimo,to je radostan kez jedne male bebe kad se pojavim na vratima! yes3
 
Natrag
Top