Sta treba prihvatiti da bi bio hriscanin

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Sve je napravio, ali je moralno potpuno degradirano bice.
Cak i sve ovo sto si ti pomenuo potvrdjuje da je covek Bozanska kreacija, jer je stvoren po Bozjem liku i talentima da stvara, organizuje. i otkriva nove i nove vidike.



Ateizam jeste teorija iz koje su nastale druge ponekad protivrecne teorije, a po kojoj ne postoji Bog tvorac.
Laodikeja iako se ne slazemo u nekim stvarima ovde te savrseno podrzavam,jer si u pravu!daleko su oni od Boga!oni nemaju ni najmanju predstavu sta je to Bog.
Kad bi imali oni nebi nikad pisali takve reci preotiv Boga!oni nikad nece shvatiti sta je Bozji moral,a sta ljudcki Boga oni osudjuju ali imperatore,precednike koji delaju haos po svetu NE! taj moral je normalan samo Bozji nije,pitam Jokera zasto ne osudjuje ljudcki moral???ljudi su pobili milione dece,starce,zene zar ne?i on nije napisao ni slovo o njihovim moralima ali je zato okrivio samo Boga nasega.

Jokeru biblija je nista naspram istorije koje covek ima! ubistva,klanja,izivljavanja,maltretiranja itd ima mnogo u knjigama koje je covek napisao o svojoj istoriji,tako da je Bog macji kasalj prema delima coveka!!!


Pozdrav od Gere.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Laodikeja iako se ne slazemo u nekim stvarima ovde te savrseno podrzavam,jer si u pravu!daleko su oni od Boga!oni nemaju ni najmanju predstavu sta je to Bog.
Kad bi imali oni nebi nikad pisali takve reci preotiv Boga!oni nikad nece shvatiti sta je Bozji moral,a sta ljudcki Boga oni osudjuju ali imperatore,precednike koji delaju haos po svetu NE! taj moral je normalan samo Bozji nije,pitam Jokera zasto ne osudjuje ljudcki moral???ljudi su pobili milione dece,starce,zene zar ne?i on nije napisao ni slovo o njihovim moralima ali je zato okrivio samo Boga nasega.

Jokeru biblija je nista naspram istorije koje covek ima! ubistva,klanja,izivljavanja,maltretiranja itd ima mnogo u knjigama koje je covek napisao o svojoj istoriji,tako da je Bog macji kasalj prema delima coveka!!!


Pozdrav od Gere.

Pa ne bih se bas slozio sa tobom. Ne samo sto je bog ubio milione dirktno ili naredbom, i to kada je ljudi bili mnogo manje sto znaci da je procentualno gledano bog najuspesniji masovni ubica svih vremena nego je u jednom trenutku ubio sve zivo na planeti osim Noja, njegove blize porodice, i zivotinja koje su mogle da stanu na brodic. Zajedno Staljin , Hitler i ostale crkvene organizacije koju su ucestvovale u masovnim ubistvima ne mogu ni priblizno da se porede sa bogom. Bog je ultimativni masovni ubica.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Pa ne bih se bas slozio sa tobom. Ne samo sto je bog ubio milione dirktno ili naredbom, i to kada je ljudi bili mnogo manje sto znaci da je procentualno gledano bog najuspesniji masovni ubica svih vremena nego je u jednom trenutku ubio sve zivo na planeti osim Noja, njegove blize porodice, i zivotinja koje su mogle da stanu na brodic. Zajedno Staljin , Hitler i ostale crkvene organizacije koju su ucestvovale u masovnim ubistvima ne mogu ni priblizno da se porede sa bogom. Bog je ultimativni masovni ubica.
Bog je to sto ti nikad neces moci da shvatis!recimo ako sam ja nesto stvorio,napravio i vidim da to nesto radi lose sta ce mi?ja cu to nesto da UNISTIM I DA NAPRAVIM NESTO BOLJE.
Bog je tvorac i ima pravo da unisti sve pod red ako njegova tvorevina je izasla iz kontrole!vidis sta se desava u svetu u kojem Boga neznaju?

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Bog je to sto ti nikad neces moci da shvatis!recimo ako sam ja nesto stvorio,napravio i vidim da to nesto radi lose sta ce mi?ja cu to nesto da UNISTIM I DA NAPRAVIM NESTO BOLJE.
Bog je tvorac i ima pravo da unisti sve pod red ako njegova tvorevina je izasla iz kontrole!vidis sta se desava u svetu u kojem Boga neznaju?

Pozdrav od Gere.

Da naravno, evo Pakistan, Avganistan, hriscanske zemlje u proslosti pa tamo je milina ziveti. Sve ove zemlje sto znaju boga su super za zivot. Potpuno si u pravu. Eto vidis ova tvoja Svedska u kojoj zivis je bezboznicka zemlja sa ogormnim brojem ateista i toliko su zli da nisu ratovali 200 godina. Kakvi zlikovci.
A kada imas decu i nisi zadovoljan njima po toj tvojoj glupoj logici koju si izneo onda mozes i njih da ubijes posto si ih ti stvorio. Auuu kakva demonstracija falicne logike sa tvoje strane. Cak i za tvoje standarde.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Laodikeja iako se ne slazemo u nekim stvarima ovde te savrseno podrzavam,jer si u pravu!daleko su oni od Boga!oni nemaju ni najmanju predstavu sta je to Bog.
Kad bi imali oni nebi nikad pisali takve reci preotiv Boga!oni nikad nece shvatiti sta je Bozji moral,a sta ljudcki Boga oni osudjuju ali imperatore,precednike koji delaju haos po svetu NE! taj moral je normalan samo Bozji nije,pitam Jokera zasto ne osudjuje ljudcki moral???ljudi su pobili milione dece,starce,zene zar ne?i on nije napisao ni slovo o njihovim moralima ali je zato okrivio samo Boga nasega.

Jokeru biblija je nista naspram istorije koje covek ima! ubistva,klanja,izivljavanja,maltretiranja itd ima mnogo u knjigama koje je covek napisao o svojoj istoriji,tako da je Bog macji kasalj prema delima coveka!!!


Pozdrav od Gere.

Ja osudjujem ljude koji su odgovorni za smrt drugih ljudi, vi osudjujete ceo ljudski rod, u tome je razlika. Svako ko je odgovoran za ubistva nevinih treba da odgovara, a tvoj bog sigurno duboko spada u taj kos.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja osudjujem ljude koji su odgovorni za smrt drugih ljudi, vi osudjujete ceo ljudski rod, u tome je razlika. Svako ko je odgovoran za ubistva nevinih treba da odgovara, a tvoj bog sigurno duboko spada u taj kos.

Bog nije kažnjavao nevine, već bezbožne narode koji su kršili moralne principe, i time ugrožavali ljude oko sebe, jer moralni zakon 10 zapovesti je dat iz ljubavi da štiti interese svakog pojedinca.
Mnogobožački narodi su kršili ove principe, krali, ubijali se međusobno, činili preljube, praktikovali Homoseksualizam, lezbejstvo i sodomiju, uveli svetu prostituciju u hramu, ubijali svoju decu spaljivajući ih na žrtvu mnogobožačkim bogovima, itd.

Bog je kažnjavao ovakva dela, jer on ne želi da na zemlji koju je stvorio kao rajsko mesto, bude ovakvih gnusnih dela koja predstavljaju principe greha i haosa, jer Bog je Bog savršene čistote i moralnosti.
kada ljudi to shvate i pogledaju greh Božanskim merilima, tada neće osuđivati dobro a uzdizati zlo, kao što to mnogi čine, već će zlo videti onako kakvo u suštini jeste, i da ono dolazi iz srca bez Boga, i time videti zlo u sebi samima, i podstaknuti tom istinom i grižom savesti tražiti Boga da ih očisti od zla i greha.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ti uzdizes zlo, jer branis ubistva dece i mislis da homoseksualci biraju da budu takvi, ajde da budemo homosi u petak pa da se vratimo na staro u subotu, nisam cuo nista gluplje.
Hriscanski bog ne moze da bude dalji od moralnog boga, ubija decu i ljudi koji ga slave brane to, odvratno.
 
Natrag
Top