Šta radite dok čitate ovo?

Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
204
E onda...belaj...brzo kod komsinice "na kafu" to je neki drugi problem u pitanju...jos tako okupan,mirisljiv ima da nema problema...:mrgreen:
P.S.Ovo nije bio mis(neki vanzemaljac mali zeleni koji li vrag,gremlin ne znam ni ja ali podsjeca na misa) jbmu zeca

ma razmialjam da nije neka alergija :dntknw:
sto se komsike tice, jbmu zeca, nju veceras drugi keca, jbg izvisio sam.

имам и ја колегу на послу који се чеше по читав дан а нарочито када дође нека женска особа.
:d:d:d

mozda i on, kao i ja, stalno misli na zene
lubov-240.gif
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Vlado ne znam da li sam omanula u proceni ali sam tvoj post u kojem si naveo da lozis Cupku najstrasnije ,"gledala i citala" kroz tvoj potpis .
Smatram da nije lepo pricati u negativnom kontekstu o osobama koje nisu na forumu jer je licemerno .Za mene su veliko moodo osobe koje sruce face to face sve ono sto misle bez uvijanja i pakovanja u roze masnice a ne ako podrugljivim insinuacijama pokusavaju da predstave osobu koja nije tu i koja nece procitati da je auto-provodadzijka .Sve i da jeste tako (u sta ne verujem, jer su mnogi ovde zarad zezanja a ne da bi nasli muza-zenu-qrac-pi*cku)Cupka je ostavila traga na ovom forumu,licno sam je dozivela kao dobronamernu ,mirnu i emotivnu osobu i ne vidim razlog sto bi joj se zameralo cak i da trazi muza .wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
@Blueangel011

Nisi u pravu... ali nisam nesto raspolozen sad da objasnjavam... svako ima pravo na svoje misljenje... :dntknw:

A, to da doticna nije tu... u to se tek grdno varas... yes3
 
Natrag
Top