Šta radite dok čitate ovo?

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Sigurno nemaš drva.:lol::lol::lol:

:lol:
Mora da je to...znas kako ja slozila i sad mi zao da kvare kako je to samo umjetnicki slozeno...ako neko nije znao slaganje drva stvarno jeste umjetnost i znanje i snaga:mrgreen:
Tako da sam zabranila lozenje dok snijeg ne padne...msm samo lozenje drva u pec...a lozenje...moze,moze:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Popila kafu...razmisljam da li da kuvam jos jednu..nikako da dodjem sebi...wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
Pijem kafu i mislim kako Beograd moze biti lep kad sija sunce... Samo ne znam da li je do njega, sunca ili mene :) :D
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Opet cupam obrve i opet se pitam odakle rastu...:vorred:
Odoh sad u onu temu s pitanjima valjda ce se naci neko inteligentan da mi odgovori:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Uzivam u mirisu tek skuvane kafe, pusim, slusam muziku, dopisujem se sa Draganicom... ma, milina...
cigareta.gif
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Krecem sa spremanjem svoje divljacke pojave na koncert sa kojim apsolutno nemam nikakvih dodirnih tacaka jer nisam orijentisana ka tom muzickom pravcu.No,kako to stoji u potpisu naseg forumskog drugara Sanolisa "De gustibus non est disputandum",o ukusima zaista ne vredi raspravljati i vodicu se time ...
Elem,kumi za ljubav i mom omiljeTom drugu pozadincu (uistinu jeste, mozete zamisliti shok kada je dosao i rekao mi sasvim opusteno kao da je to nesto potpuno uobicajeno da je nasao decka -nasta je moj komentar bio "sponzoruso ,sto posto ga primas za kintu " :D :D) ,hauever ,nakon visednevnog ubedjivanja sam resila da im cuvam ledja na koncertu Seke Aleksic .

Impresije cu podeliti sa vama sutra .yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Toliko sam se razbila od pizze..pivceta..da sam sva op sa..opsaa..saa
Odoh da se malo razdrmam..
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
I kako ti je bilo? Mozda smo se negde u onoj guzvi i sreli...
happysmoke.gif



Pijem kafu i limunadu, pusim, slusam muziku...
cigareta.gif

Ako si ti bio onaj koji je citavo vece pio kafu ,limunadu i pusio ,onda smo se sreli ... :D

I sve je pocelo ovako ...pri ulasku u arenu sam pitala redare na vratima "ko peva ,ko peva ?" ...zatim sam viknula da sam oduvek zelela da dodjem na koncert Jelene Karleuse ....na pretresu sam rekla da nemam nista u tasni osim telefona ,parfema i utoke...dva ipo sata je gomila devojcica sa nekim svetlecim rogovima lomila u kuku ...kuma je kukala u vise navrata da joj se piski ,a ja sam joj rekla da smo trebali da ponesemo casice za urinokulturu...

I tako ... :D
 
Natrag
Top