Šta može da vas iznervira?

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa umeju ovi politički ološi da me iznerviraju, a gadan sam kad se iznerviram, živci mi onda trepere, a vrlo često čupam drveće iz korena. yes3 stink.

Toooo, Delijo junače... sokole sivi, munjo nebeska... to je muzika za naše uši. Sad bi ti pljuno i zaljepio na ćelenku 1700 dinara... ko Ganciju sa ćemanetom, kad mi ovako lijepo sviriš na uvce, u srce ranjeno i dušu umornu kad me dirneš. Evo... ne žalim!!!

1700-Dinara.gif

 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Toooo, Delijo junače... sokole sivi, munjo nebeska... to je muzika za naše uši. Sad bi ti pljuno i zaljepio na ćelenku 1700 dinara... ko Ganciju sa ćemanetom, kad mi ovako lijepo sviriš na uvce, u srce ranjeno i dušu umornu kad me dirneš. Evo... ne žalim!!!

1700-Dinara.gif

Hvala Ruse, Bog te veselio. :D Samo nisi trebao da me podsetiš na ovog sa lopovskim manirima. Poluludi, bledunjavi orangutan. stink.
Umeju mediji da me iznerviraju, pogotovo sada kad krene kampanja za izbore. yes3

242rt.jpg
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Evo šta može da me iznervira...
Vozim se, i ispred mene ide vekliki kamion...Posle izvesnog vremena vozač otvara prozor...Prvo baca neku kutijicu...., pa onda praznu paklicu od cigareta...pa posle neki papir....i na kraju...plastičnu čašu...I ono što je bilo nainteresantnije...Vozač je imao inostrane table...
 
Učlanjen(a)
08.10.2011
Poruka
6
Najviše može da me iznervira situacija u kući kada nema ničeg slatkog, a na prvom mestu nutele! Da se ne lažemo..yes3
Zato sam sada i više nego srećan! :)



A nekada je najbolje rešenje izolacija od ljudi i tada je sreća na dohvat ruke..
 
Natrag
Top