Šta može da vas iznervira?

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pa recimo bandoglavi, narcisoidni magarci, nemoralni, beskarakterni, beskičmenjaci, koji smrde od svoje pokvarenosti i koji se nažalost sve više kote u našem društvu.
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja se uvek ''iznerviram'' kad se Delija iznervira...Evo sad sam baš iznervirana... :givjjart::gl_sigh::fool:

:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Ja se iznerviram kada pocnem da "sviram" i tako sviram satima, danima a ne dobijem nijedan evric....:beee:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ja se uvek ''iznerviram'' kad se Delija iznervira...Evo sad sam baš iznervirana... :givjjart::gl_sigh::fool:

:lol:
Ja nisam u toku jučerašnjeg dana bio nervozan, baš sam bio fino raspoložen, samo sam napisao šta me nervira. yes3 Jesu me malo iznervirali fudbaleri Zvezde, ali mi ni oni nisu pokvarili raspoloženje, mada priznajem da sam im uputio par psovki u kojima sam im spominjao familiju. stink.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kad najave da bi neki meteor mogo past a on promaši. Baš mi bude krivo. Sve je to meni sumljivo, ništa bez starog dobrog Potopa.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pa umeju ovi politički ološi da me iznerviraju, a gadan sam kad se iznerviram, živci mi onda trepere, a vrlo često čupam drveće iz korena. yes3 stink.
 
Natrag
Top