Šta može da vas iznervira?

Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Oni likovi koji su preterano umišljeni a neznaju obakle su šuplji.Slabo ko da koristi to malo pameti što mu je na raspolaganju svi samo prepisuju i to me nervira.
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
58
Nerviraju me oni ljudi koji glume ono sto nisu, a ne trude se da budu ono sto jesu.Nervira me sto se u nas jezik ubacuju engleske reci,sto se ljudi stide da govore svojim maternjim jezikom i u najbanalnijim dijalozima,nervira me sto nam nacionalno jelo postade susi, a nacionalno pice nije vise domaca ljuta.Nervira me sto je naseg coveka stid da prizna da je iz Malog Mokrog Luga ili iz Dusnika, sto se zaboravlja ko ti je deda i pradeda.
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Fensi devojke koje misle ako su stavile kilo sminke,obukle dekolte,mini suknju i sa visokim podpeticama a pri tom u glavi imaju pileci mozak da su "dobre ribe" a u sustini su suplja karikatura..........
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Kad provedem noc radeci za kompom i izgubim osecaj za vreme i ljude oko sebe wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
To kad me neko pogrešno razume i sve shvati naopako od onog što sam htela da kažem :(
Ili tek sad kontam da sam stvarno glupa :roll:
a ljudi mi to govorili i ranije a ja kao maaa nije tačno to je zbog boje kose :(
 
Natrag
Top