Sta mislite o nicku iznad

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
xdgw42.gif


Rz brzo trz. Refresuj stranu Uli.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Pa za 1 sekund pre mene posaljes odgovor.Sda da kazem o tvome nicku vec sam pre rekao
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
za Ulukiora - prvi koji je javno i pošteno priznao da ostavlja postove (i raznorane gluposti) samo da bi ostvario 2000 postova i postao 100% korisnik
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nick mi je ok .... Ali ne slaze se sa avatarom prijatelju .... Kad je nesto crno onda je valjda .... Crno, a? :???:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Crni lav.
Nije zato vec zato sto mi je ovaj forum nekako drag i zelim da na njemu provedem vreme a ne da bi bio 100% korisnik i da ostavljam gluposti
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
e pa nemoj da se vredjaš, svi mi pišemo većinom gluposti po forumu.....svaka čast izuzecima. Uostalom pa valjda za to i služe....čista razonoda (hehehe)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nick mi je ok .... Ali ne slaze se sa avatarom prijatelju .... Kad je nesto crno onda je valjda .... Crno, a? :???:

pa zar ne vidiš da je lavić onako, malo na crno ? ili više sivo crn kako želiš :) Uostalom teško je naći farbane lavove u zadnje vreme !
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
e pa nemoj da se vredjaš, svi mi pišemo većinom gluposti po forumu.....svaka čast izuzecima. Uostalom pa valjda za to i služe....čista razonoda (hehehe)
Ma ne vredjam se nego ono crni lav sam prokomentarisao tvoj nick da ne skrecem sa teme ajmo dalje
Black lion-vec sam rekao crni lav
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Meni on deluje potpuno flegmaticno... kao da ga nista ne moze izbaciti iz takta.... :yea:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Pa ovo vlada razumem ..... A ovo drm mi je malo nejasno .... Mogu da rezonujem kao doktor medicine ali mozda i gresim :???:.... Misteriozan je .....
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Pa ovo vlada razumem ..... A ovo drm mi je malo nejasno .... Mogu da rezonujem kao doktor medicine ali mozda i gresim :???:.... Misteriozan je .....

Vlada mi je ime, drm je skracenica od nekog nadimka koji sam dobio jos u srednjoskolskim danima... ;)


A, nick iznad.... jedan od zanimljivijih na ovom forumu... :yea:
 
Natrag
Top