Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Što bi rekla Crvena "ima jezik kao krava rep" ali kad je prijatelj onda je to stvarno.
Da ne zaboravim i nešto sasvim ozbiljno. wacko
Izuzetno inteligentan, pun korisnih i drugih informacija:bafghjd:,duhovit na onaj poseban Bosanski način.
To je ono kad nešto kaže a ti padneš sa stolice od smeha, i kad se ponovo setiš - ponovo se smeješ.:curtsey:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Što bi rekla Crvena "ima jezik kao krava rep" ali kad je prijatelj onda je to stvarno.
Da ne zaboravim i nešto sasvim ozbiljno. wacko
Izuzetno inteligentan, pun korisnih i drugih informacija:bafghjd:,duhovit na onaj poseban Bosanski način.
To je ono kad nešto kaže a ti padneš sa stolice od smeha, i kad se ponovo setiš - ponovo se smeješ.:curtsey:



Da ti nis danas kakvu Rizlu smotala pa ti sve ružičasto?
TRAVA.gif

Mnogo je simpatična ali mi se čini da joj nisu sve na broju čim se ovako pohvalno izražava o meni.:roll::give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
A ja se pitam šta mi je?:lol::give_r:
Medo - čini da izgledate ružičasto!:red:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Mislim da mi je upravo pobegao!:???:
A trebalo je da nas La Volpe vodi na sladoled uz pojačane mere obezbeđenja! :lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Mislim da mi je upravo pobegao!:???:
A trebalo je da nas La Volpe vodi na sladoled uz pojačane mere obezbeđenja! :lol:

Čim je djevojčica mora bit i naivna. Lisac sada hrče sve u šesnest. Ako se do pet probudi možda i nešto bude od sladoleda ali oko 7. Dok on dođe sebi, popije kafu, rašćumura malo košmar od spavanja... ihh... biće dobro da i do 7 dobijemo taj sladoled.:lol:
 
Natrag
Top