Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
U vecini slucajeva vlast i moc kvare coveka, ali to nije slucaj sa Sendi, koju jos vise gotivim od kako je postala urednik. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Delija, čovek koga bih voleo da vidim na mestu urednika muzike i sporta... Ako ima takvu ambiciju, naravno. :dntknw:

I dalje smo dobri prijatelji, iako nam žene mogu doći glave. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Delija, čovek koga bih voleo da vidim na mestu urednika muzike i sporta... Ako ima takvu ambiciju, naravno. :dntknw:

I dalje smo dobri prijatelji, iako nam žene mogu doći glave. :lol:

Nemam Tito takvu ambiciju. yes3

Evo par reci o Titu Pulu :evil: :mrgreen:

Pokusava da stvori imidz glavnog frajera na forumu. :D Zene na forumu su prijemcive na njegove slatkorecive reci, misle da je dobra dusa ali to je samo prozirni veo iza kojeg se krije arogantan, drzak, bahat, nekad i agresivan tip. :DNa temi "sta biste rekli osobi iznad da se probudite pored nje', gde trenutno caruje, otvoreno pokazuje svoje seksualne egzibicije. Temu je pretvorio u svoj licni harem. :D

Sala naravno. Jedan od najumnijih ljudi na forumu. Intelektualna gromada. Uveseljava ljude kada krene poplava njegovih sala na forumu. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Nemam Tito takvu ambiciju. yes3

Evo par reci o Titu Pulu :evil: :mrgreen:

Pokusava da stvori imidz glavnog frajera na forumu. :D Zene na forumu su prijemcive na njegove slatkorecive reci, misle da je dobra dusa ali to je samo prozirni veo iza kojeg se krije arogantan, drzak, bahat, nekad i agresivan tip. :DNa temi "sta biste rekli osobi iznad da se probudite pored nje', gde trenutno caruje, otvoreno pokazuje svoje seksualne egzibicije. Temu je pretvorio u svoj licni harem. :D

Ovo sve potpisujem. yes3 I dodajem da mastim knjige. yes3 :mrgreen:

Sala naravno. Jedan od najumnijih ljudi na forumu. Intelektualna gromada. Uveseljava ljude kada krene poplava njegovih sala na forumu. yes3

Ovo ti nije trebalo, smrtno si me uvredio. :lol:


--------------------------------------------------------

Delija, sve se više "otvara" na forumu i pokazuje i drugu (za*ebantsku) stranu svoje ličnosti, takođe jako pozitivnu. yes3 Ne znam gde ju je tol'ko dugo krio. :dntknw: :mrgreen: Sramota me šta je sve lepo napričao o meni, ali to je zato što me ne poznaje. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Da mi pomogne u resavanju problema postavljenim na temi " da li je u sex-u sve?"
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Tito Pulo

Eh druze, sramota je i mene koliko me hvalis na forumu, a ne poznajes me. :mrgreen:
Dalje ruke od one zenske, ne kvari mi srecu. :aggressive::mrgreen:

Poceo sam da spamujem. :vorred: PYC, prastaj. :mrgreen:

Delfesx, nisam ga do sad vidjao. Nista ne brini, siguran sam da ce ti Tito pomoci. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Da mi pomogne u resavanju problema postavljenim na temi " da li je u sex-u sve?"

Odmah da ti kažem: Nije sve u seksu, ali bar 40% jeste. yes3 :mrgreen: Kad si tinejdžer još i više, možda 99% (1% su igrice), kasnije i neke druge stvari budu važne. ;) Ne brini, samo polako, "problem" ćeš rešiti odlaskom na mnogobrojne žurke i zabave, tu ne mož' da omaneš. yes3

----------------------

Opet Delija:

Druže, ja sklonim ruke od nje, ali ona navalentna, šta ću... :dntknw: :lol:

Rus ne prašta zato se vraćam na temu. :lol:

O Deliji mislim da će biti dobar prema onoj ženi, a ja ću pomoći ako negde zapne... makar savetom... yes3 :mrgreen:


(nemam zahvalnica, sutra stižu oko podne, možda i pre). :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Dobro da Sendi nije zaduzena za ovaj deo foruma. Jedva bi cekala da me opomene i da mi brise postove, a to ne bih dozvolio, ide mi na sujetu. :mrgreen:

Nisam znao Tito da ste u tako prisnim odnosima, b..... jedan. :mrgreen: ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ma nismo druže, nego ona je u tripu da jesmo (samo ćuti, nemoj da joj kažeš, moram nežno da joj saopštim). :lol:

Šalim se, druže Delija, ona je tvoja, pečena je. yes3 :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ma ona te Tito stalno hvali, kaze da voli da konzumira tvoje sale, ne znam kakvim je to recima dopingujes druze, ali ona je otkacila na tebe. :mrgreen:

Pozdrav druze, jbg, mora da se ustaje rano.
 
Natrag
Top