Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Delija je, pored Marsovke, član sa najviše političke korektnosti na forumu. yes3 :mrgreen: Veoma pazi da nekog ne "nagazi" (ali ima svoj stav i ne libi se da ga iznese), nemoguće ga je isprovocirati jer je vrlo stabilan i nekonfliktan. Jako je retko danas sresti takvog čoveka, ali je za svaku pohvalu i poštovanje. Ne kažem ovo samo zato što mi je dobar drugar na forumu, već je to činjenično stanje. yes3 Delija, druže, ne daj da te bagra promeni. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Delija je, pored Marsovke, član sa najviše političke korektnosti na forumu. yes3 :mrgreen: Veoma pazi da nekog ne "nagazi" (ali ima svoj stav i ne libi se da ga iznese), nemoguće ga je isprovocirati jer je vrlo stabilan i nekonfliktan. Jako je retko danas sresti takvog čoveka, ali je za svaku pohvalu i poštovanje. Ne kažem ovo samo zato što mi je dobar drugar na forumu, već je to činjenično stanje. yes3 Delija, druže, ne daj da te bagra promeni. ;)
Imam slicno misljenje o Titu, kao sto imam o Deathu. yes3
Tito je moj prvi prijatelj na forumu. Izuzetno inteligentan momak, prema kome imam veliko postovanje. Covek zraci pozitivnom energijom i ume da pokrene dobru atmosferu na forumu. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Ima dobar ukus za muziku, ostavlja čvrste komentare. Za sada (ako ne vara prvi utisak), nemam nijednu zamerku.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Voleo bih da znam ko Marsovki nije dobar. :dntknw: Čak i za ovakve Ptičice k'o što je Kameronka nađe lepu reč. :lol:

Marsovka... Kvota 1:1 da je rajska duša. yes3 :D

hm...hm...:acute:

Ima dobar ukus za muziku, ostavlja čvrste komentare. Za sada (ako ne vara prvi utisak), nemam nijednu zamerku.

msm da u poslednje vrijeme često njega dobijam za "osobu iznad"...i i dalje msm sve najbolje...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Interesantan član, vidim da je uzburkao strasti u pomalo zamrlim Slobodnim diskusijama. yes3 :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Drug Tito je veselo, pozitivno, razumno, pažljivo, iskreno... biće
koje zrači svojom dobrotom, inteligencijom, duhovitošću...

Drug Tito je... moj drug!yes3:)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Sa zadovoljstvom cu opet pohvaliti drugaricu Mars. yes3

Dobra dusa, zraci svojom dobrotom i energijom koju nam daruje ovde na forumu. Osoba ciji je um zauzet samo dobrim mislima i zeljama. Velika je radost imati takvu osobu za prijatelja. yes3
 
Natrag
Top